Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez a kérdés a tini lányoknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kérdés a tini lányoknak szol ! Első sorban az ő véleményükre vagyok kíváncsi 🙂 De mindenkit meg hallgatok 😊 Ti tini lányoknak szol szemeznétek csak úgy fiúkal akivel nem gondoljatok komolyan? Vagy csak húzzatok az agyat ?

Figyelt kérdés

Ti szoktatok olyan fiúval szemezni akivel csak szorakozni akartok ?

Van egy lány kibe nagyon bele estém és nagyon szép........

Ez a lány nem szemezik velem hanem bamul már és kicsit feltekenykedik is mer hallotam

hogy a folyoson azt -beszélgetek h xy miért csinálta ezt velem , snepen küldőt egy baromságot az a xy nevű leány xd


De viszont nem akar meletem ülni a buszon és nem akar talizni se velem 🙃 h elmondjam az érzéseimet nem ezt mondtam neki cdak annyit h szeretnek veled találkozni suli után mert elszeretnek mondani valamit n ő azt akarja ,hogy írjam le de én ezt nem akarom le Írni írtam neki és érre ki rohogot 😑😒

Meg egy másik gyerek mellet -ül aki nálam 2× rondáb...

É

igy nagyon úgy tűnik h nem akar tőlem semmit 😔

Pedig én sokal jobb ruhágba járok...minden hogyan jobb vagyok jól fesult vagyok az ilatom kellemesen -jo ,vicces vagyok és azért van rajtam izom is szóval szerintetek ???

Csak játszik velem nem akar tőlem semmit ??

És egyszer csak nem ültek egymás melet ami párhuzamban van azzal h kb h egy két nap eltérés el h befejeztem a barátnőjével való -beszélgetést



2020. dec. 8. 23:01
A kérdező szavazást indított:
Lány vagyok és szerintem bejosz neki csak -félénk
Lany vagyok és szerintem nem jössz be neki 😔
Fiú vagyok és.szerintem bejosz neki csak -félénk 😄
Fiú vagyok és nem jössz be neki 😔
38 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Hát őszinten szólva, nem gondolnám (legalábbis ennyiből, amennyit le írtál) hogy tetszenél neki. Nem akar veled ülni a buszon, sem találkozni, akkor gondolom ez így egyértelmű, de talán az is opció, hogy csak fél. Viszont azt, hogy rólad beszél a baratnőinek meg bámul, eléggé az ellenkezőjét mutatja. Én a helyedben megkérdezném tőle, hogy ha nem akar veled találkozni meg semmi, miért beszél rólad és miért bámul.
2020. dec. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%
Fu vazzeg, hogy a kis iskolások mit rá nem görcsölnek.. bejövök neki, nem jövök be neki? Nem tök 8? Ne a jeleket elemezgesd, ember, mert ezek lehet, hogy nem is azok, hanem mozdulj rá, és ne úgy, hogy telefonon üzensz neki, hogy jöjjön má, me mondani akarsz neki valamit..
2020. dec. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Hát kicsit hajba kaptunk 😬

Ezt csak max privatba írom le ,hogy miért...

De letiltotam minden honnan...es nem is vagyunk beszélő viszonyba már 😦🥺

2020. dec. 8. 23:13
 4/19 A kérdező kommentje:
Ja meg kérdezgeti h ott leszek e a buszon és ez utána volt ,hogy megkérdeztek volna tőle h akar e melletem ülni...
2020. dec. 8. 23:15
 5/19 anonim válasza:
100%

Hány éves vagy? Nem szeretnék kötekedni, de nem tűnsz nagyon fiatalnak és ennyire elhanyagolják a körünkben a nyelvtant? (én se írok 100% helyesen, de van ami tud zavar d)

[szavaztam és szerintem nem jössz be neki + szerintem ,,elijesztetted" úgy mond azzal hogy hozzá tetted hogy akarsz neki valamit mondani. És alapból furcsa, hogy bámul, de nem ül melléd és nem akar talizni se.

(lány vagyok)]

2020. dec. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm mindenkinek
2020. dec. 9. 00:37
 7/19 A kérdező kommentje:
Azt először írásban akartam neki...de után írtam neki h suli után jobb lenne személyesen ezt írtam neki...de ezt h miért bamul azt nem tudom....
2020. dec. 9. 00:40
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy írj neki, azzal tuti elriasztod!
2020. dec. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

Kedves Kérdező!

Ne a külsőddel foglalkozz, hanem az intelligenciáddal :)

Hiába van valakin izom, hiába rondább nála 2x annyira a másik srác, hiába jársz jobb ruhákban, ha írni meg fele annyira tudsz. Kiábrándító volt olvasni is.

2020. dec. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Jó tudom h nem írok helyesen mert diszlesziás vagyok nem tehetek róla...egyepkent most ugrót be h pont rólam -beszélgetek a barátnőjével h nem is voltam a lányba szerelmes és h meg én akartam véle talalkozni...
2020. dec. 9. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!