Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Szoval, elkezdődött szeptemberben ugye a suli, és októberben összejöttem egyik osztálytársammal...

Hiba volt, a szerelem elvakított, nem ismertem meg eléggé, és most, online oktatás alatt szakított is velem üzenetben!

Kérdésem az, ti mit tegyek ebben a helyzetben, illetve akkor, ha január 11-én visszamegyünk a gimibe?



2020. dec. 12. 22:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Hogy hogy mit? Szerintem semmit. Mért kéne bárkit is tegyél?
2020. dec. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
bármit*
2020. dec. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hagynám futni, nem erőltetném. Nincs kizárva, hogy amúgy is

nem futott volna le ilyen gyorsan a dolog. Gimis korban

még gyakoribbak a fellángolások. Egy-két hét, néhány hónap,

aztán vége.

Amikor visszatértek az iskolába, akkor viselkedj úgy,

mint mikor még nem jártatok.

Ha nem volt durva, akkor köszönj neki vissza. Beszélgess vele,

ha kezdeményezi, de te ne kezdeményezd.

Sőt, ha szóba hozná a kettőtök történteket, mondd,

hogy: "semmi probléma, nem történt semmi".

Legyél közömbös vele, vagy olyan, mint régen.

Mintha mi sem történt volna.

És ha meg tudod állni, szóba se hozd többet ezt a kis epizódot

ami történt.

Lesz még ilyen. Ami mindig a legfontosabb, hogy az wember méltósággal

jöjjön ki az ilyen helyzetekből, és tartsa is meg.

Legyen tartásod.

2020. dec. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk tini kapcsolat ide-oda annyira szánalmas mikor emberek csak üzenetben mernek szakítani a másikkal. Én is így jártam, majdnem 2 éves kapcsolatban, csak a vicc, hogy a "bátor", magát igazi férfinek tartó egyed 32 éves...mondjuk voltak jelei, hogy sunyi és gyáva...szóval nem is tudok ehhez mit mondani. Viselkedj természetesen, mintha semmi sem lett volna köztetek, és tanulj meg egy örök szabályt: osztálytársakkal, kollégákkal, akikkel egy légtérben vagy szinte egész nap, nem szabad összejönni.
2020. dec. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Értem.

Szerintetek van rá még esély, hogy egy adott idő elteltével még össze fogunk jönni?:/

2020. dec. 13. 20:09
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes,25 felett sem, tini kapcsolatban meg vègkép nem. Bár hamarabb megeshet, hogy évek után felnőttként újra egymásra találtok. De az nagyon ritka. Őszintén, aki egyszer eldobott azzal nem érdemes újra összejönni és próbálkozni, mert újra és újra megfogja tenni. Keres valakit aki szeret és megbecsül. Tudom nagyon nehéz, de még fiatal vagy. Nem érdmes olyan emberekre időt és energiát pazarolni akik nem szeretnek. Közben meg amíg azt lesed, hogy hogyan szerezhetnéd vissza, pont nem fogod észrevenni azt, aki boldoggá tehetne.
2020. dec. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Besenyő Pista Bá ***** válasza:
100%

„Sose gyere össze az osztálytársaddal..."


Sose szegd meg a szabályt!

2020. dec. 14. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerintetek valaha belátja, hogy hibát követett el?
2020. dec. 15. 22:43
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én se tennék semmit, ha visszamegyünk a suliba, s nem biztos, hogy hibát követett el, így távolról nem lehet megmondani. Ezt te kell eldöntsdd magadban, hogy megéri neked ezzel foglalkozni, vagy nem
2020. dec. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már ne nagyon tegyél semmit! Nem nagyon érdekled, nem érdemes erőltetni.

Egyébként hány évesek vagytok?

2020. dec. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!