Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, beleszerettem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GyBlanka54 kérdése:

Mit csináljak, beleszerettem az egyik barátnőmbe aki együtt van egy másik barátnőmmel?

Figyelt kérdés

A legjobbbarátnőm és egy másik barátnőm összejöttek, eddig minkettőjük iránt csak barátságot éreztem, majd miután összejötrek nagyon örültem, ez kb 2 napja volt, most meg velük álmodtam, hogy akibe valszeg beleestem, megkérdrzi miután elmondok neki, hogy beleszerettem, hogy nincs-e ledvem hármasban, de visszautasítottam, mert lb-m kinyírna (eléggé yandere szemémyiség). És most nem tudom mit csináljak.

17/l



2020. dec. 13. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, ne kavarj bele egy kapcsolatba.
2020. dec. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A legjobb barstnőm kavart bele azzal, hogy a másik szakított vkivel, aki szintén a barátom, igaz nekem tstszett az a csaj, de nem álltam volna közéjük.
2020. dec. 13. 11:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd őket, örülj nekik
2020. dec. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne kavarj bele a kapcsolatba. Még akkor se, ha a legjobb barátnőd belekavart valamibe.
2020. dec. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De úgy is észre fogja venni, h van velem vmi, akkor el kell neki mondanom, meg tudja rólam, hogy nem vagyok oylan, h bárki közé is álljak, inkább ölöm meg magam, de kicskt tartok is tőle.
2020. dec. 13. 12:51
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

Az azért elég gyanús hogy pont azután kezdődött ez ogy összejöttek. Nem szerettél bele, csak féltékeny vagy és félsz hogy "ki fognak zárni". Ne tegyél semmit, hgayd őket békén.

De látom te is csak azért írtad ki a kérdést hogy 6 ember helyeseljen, hogy azt mondják válaszd szét őket és kezdj drámát.

2020. dec. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már azelőtt is kedveltem azt a barátnőmet, de nem tudom megnondabi mit érzek, szerelem e vagy cssk erős varátság, még nem voltam szerelmes, de ahogy arra az illetőre gondolok, félelmet, összeszűkült gyomrot és egy kis remegést érzek.
2020. dec. 13. 13:04
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerelmes vagy:

Akkor ha ők jól megvannak, hagyd és örülj


Ha féltékeny vagy:

Ne legyél, majd neked is lesz kapcsolatod, amelyben boldog leszel


Ha mindkettő:

Akkor bármennyire is zavar, biztosan hagyd őket


Oké hogy remegést érzel, stb.. viszont kérdés... Biztos szerelem érzés, vagy pl csak az álom kicsit hatott rád ezen a téren?

2020. dec. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!