Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy lány akivel nagyon,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel nagyon, de nagyon jó kapcsolatot tartok és már-már mondhatni, hogy együtt járunk én ISZONYATMÓD beleszerettem, minden nap beszélgetünk mindenről folyamatába. Míg nem?

Figyelt kérdés
Míg nem az egyik nap rám írt, hogy egy ideig abszolút nem tudunk se találkozni se beszélgetni? Elfogadtam, mondtam rendben van. Ennek lassan több mint 1 hete, tegnap nem bírtam már és rá akartam írni (Arckönyv) és mikor küldtem volna az üzenetet kiírja h "Ez a személy jelenleg nem kapja meg az üzeneteidet. ". letiltott volna? De ha igen akkor is csak a beszélgetést. De egyszerűen nem értem.

2016. jún. 16. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

420?

17F

2016. jún. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az csak ideiglenes állapot :D
2016. jún. 16. 12:21
 3/7 anonim válasza:
59%
Csinálj egy új profilt és kérdezd meg ott, hogy mi a helyzet?
2016. jún. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valami értelmes válasz?
2016. jún. 16. 14:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy ő is úgy szeret téged, mint te őt?
2016. jún. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2000%....különben nagyon értelmetlen játékot űzött volna.....
2016. jún. 16. 16:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Van olyan,aki szeret játszani mások érzéseivel.
2016. jún. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!