Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Már 8 éve ismerem, és beleszer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 8 éve ismerem, és beleszerettem! Hogy érjem el, hogy együtt legyünk?

Figyelt kérdés
Beleszerettem az egyik osztálytársamba, akit már 8 éve ismerek, hiszen végig egy osztályba jártunk. Régebben nagyon sokat beszélgettünk Facebookon, de aztán abbahagytunk valahogyan. A lány vagy 3 fiúnak is bejön, és mind a 3 magasabb, erősebb nálam. Így lehet esélyem? És ha igen, mit tegyek hogy együtt legyünk? Én nagyon szeretem, egész nap csak rá gondolok, elképzelem vele a jövőmet is! Hazakísérni nem nagyon tudom, mert nem ugyan ott lakunk, még csak nem is egy városban. Segítsetek kérlek!

2017. ápr. 24. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Közeledj hozzá; ha jó barátok vagytok akkor vagy friendzone, vagy kapcsolat.. de vigyázz mert nem túl jó az ha egy osztályba vagytok és jártok. Kezdj el vele beszélni újra facebookon meg élőben is.
2017. ápr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aztán majd mondd hogy sikerült
2017. ápr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem először próbálj valahogy rá jönni hogy te is bejössz-e neki, ha igen, nyert ügyed van, ha nem, akkor csinálj olyan dolgokat mint a többi 3 nem, valahogy mutasd meg neki hogy te jobb vagy mint az a többi 3 valami, különlegesség, pld. légy romantikus, hivd el randira, de ne feledd!! Lassan kezdj, irogass vele megint facebookon, mutass iránta érdeklődést, stb. a többi, majd megy magátül, jah, és légy Önbizalmas! Szoritok haver :D majd szólj hogy mi történt :D
2017. ápr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!