Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lány sorstársim! Hogy vagytok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány sorstársim! Hogy vagytok képesek megőrizni az önbizalmatokat ha párotok folyamatosan kedveli a szebbnél szebb, csinosabb lányok képeit a közöségi médiában??

Figyelt kérdés

Őszintén szólva nagyon elkeserítő. Egyszerűen nem értem az ilyen típusú férfiakat. Nekem nincs szükségem hogy fél meztelen hapsik képeit nézegessem. Nincs rá szükségem ha van barátom. De lehet az én gondolkodásmódommal van baj...


Nincs bajom a testemmel. Vékony testalakatú vagyok de persze nyilván nincs olyan nagy mellem, izmos ultra kerek fenekem mert nem tehetem meg hogy mindennap konditerembe járjak mint azok a lányok.


De egyszerűen annyira rombolja az önbizalmamat ez a tudat hogy már lelkileg kikészít ilyen "semmis" dolog.

Mert látom hogyha esténként a tükörbe nézek az én testem nem 'olyan' és ez néha tud fájni.

És akkor még egyik este meg is mondta hogy ő a "konditermes feneket" preferálja de nagyon szeret engem meg a testemet is stb stb...

És aztán jön azzal hogy én is elkezdhetnék jobban edzeni mint azok a lányok. Elkeserítő..


20/L


2020. dec. 15. 15:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%

Pedig valahogy el kell érned, hogy a barátod vonzóbbnak találjon, és inkább téged nézzen szívesen.

Nem akarlak megbántani, de lehet, hogy ha többet sportolnál, jobban tetszenél neki, és nem nézegetne más lányokról képeket.

2020. dec. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod:) de nem hiszem hogy az sokat segítene ezen a helyzeten. Nincs rajtam felesleg és fitten tartom magam már amennyire tudom.
2020. dec. 15. 16:11
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Ő nem neked való pár. Sajnos.
2020. dec. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne te érezd magad rosszul emiatt és próbálj meg minden áron megfelelni neki. Nyilván melyik nőnek ne esne rosszul, ha a pasija olyan nőkre folyatná a nyálát, akiknek bomba alakjuk van ÉS még hozzájuk is hasonlít?
2020. dec. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen csajokét. Mert ha a szomszédét akkor baromira zavar. De ha valami instából élő amcsi csaj akkor nem zavarna, tudom hogy semmi esélye 😀

Ezen kívül megmondanám neki, hogy rosszul esik a dolog. Talán még megkérdezném hogy edzünk-e együtt.🤔 Ha meg végképp zavarna akkor kuka.

Mellékesen megjegyzem, hogy az én párom előbb megdicséri egy kocsi fenekét, mint az enyémet 😂

2020. dec. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
miért vagy ilyen pasival? neki nem te kellesz, hanem a körzővel rajzolt insta pitsák 🤷
2020. dec. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
5-ös "semmi esélye" és ez vigasztal? :DD
2020. dec. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy normális párt. Nekem egy barátom se csinált ilyet.
2020. dec. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#7 az olyan lányokat gondolom úgy nézik a pasik, hogy de jó csaj, megdugnám, és ennyi, mert elérhetetlen. Ebbe most én nem kötnék bele, de az már más, hogy ott van elérhető közelségben valaki, és bármikor bepróbálkozhatna nála, ha akarna
2020. dec. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele erről, mondd el neki, hogy zavar, lényegében amit itt megkérdeztél. Ha van egy kis esze, meg lehet vele beszélni a dolgokat.
2020. dec. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!