Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lány sorstársim! Hogy vagytok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány sorstársim! Hogy vagytok képesek megőrizni az önbizalmatokat ha párotok folyamatosan kedveli a szebbnél szebb, csinosabb lányok képeit a közöségi médiában??

Figyelt kérdés

Őszintén szólva nagyon elkeserítő. Egyszerűen nem értem az ilyen típusú férfiakat. Nekem nincs szükségem hogy fél meztelen hapsik képeit nézegessem. Nincs rá szükségem ha van barátom. De lehet az én gondolkodásmódommal van baj...


Nincs bajom a testemmel. Vékony testalakatú vagyok de persze nyilván nincs olyan nagy mellem, izmos ultra kerek fenekem mert nem tehetem meg hogy mindennap konditerembe járjak mint azok a lányok.


De egyszerűen annyira rombolja az önbizalmamat ez a tudat hogy már lelkileg kikészít ilyen "semmis" dolog.

Mert látom hogyha esténként a tükörbe nézek az én testem nem 'olyan' és ez néha tud fájni.

És akkor még egyik este meg is mondta hogy ő a "konditermes feneket" preferálja de nagyon szeret engem meg a testemet is stb stb...

És aztán jön azzal hogy én is elkezdhetnék jobban edzeni mint azok a lányok. Elkeserítő..


20/L


2020. dec. 15. 15:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy, hogy egyszerűen nem gondolom az ilyen tökéletesre belőtt insta-ribiket szebbnek saját magamnál,egy kicsit se. Oké most lehet hogy beképzeltnek tűnök,nyilván nem úgy értem,hogy én tökéletes lennék, vagy ilyesmi. De megpróbálom kihozni magamból a legtöbbet,sportolok,odafigyelek a külsőmre stb. De teljesen tökéletes nem próbálok lenni,neked se ajánlok ilyen célokat mert úgyis lehetetlen. És amúgy sincs értelme, mert nem minden a külső. De persze az is számít valamennyire,szóval ha te is látod hogy valamin tudnál változtatni akkor nyugodtan megteheted:)

Ne érts félre, nem azt mondom hogy így bármi baj lenne veled,vagy hogy a barátod kedvéért változz meg. De egy kicsivel több mozgás csak jót tehet:)

Én nyár elején elkezdtem edzeni a fenekemre, és már látszik a változás, jobban érzem magam a bőrömben, és élvezem is(nem járok kondi terembe,de itthon is sokat lehet tenni). Nem olyan hatalmas változás, de mégis egy kicsit jobban érzem magam

2020. dec. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Nekem is volt egy párom aki lerombolta ilyenekkel az önbizalmamat szakítottam vele anorexiából gyogyúltam fel de mégis piszkált folyton a súlyomal pedig nem voltam se túlsúlyos se formátlan hidd el jobbat érdemel lesz aki így is fog szeretni ❤️ ha akarsz beszélgethetünk privátban
2020. dec. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!