Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha soha nem volt ott a rózsasz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha soha nem volt ott a rózsaszín köd attól még lehet szerelmes?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy vajon a barátom szerelmes belém? A kapcsolatunk elég nehézkesen jött össze, bár ő elmondta az elején hogy nem érez semmi féle rózsaszín ködöt, mint az előző barátnőinél, nincs meg nála hogy állandóan rám gondol, hogy egy hétig ha nem találkozunk akkor hiányzom neki, hogy nálam többet akar a barátaival lenni mint az előző kapcsolatában, nálam nem tesz meg olyan alapvető dolgokat hogy pl siet a fürdéssel hogy többet tudjunk beszélgetni, míg a többi barátnőjéért megtette. Azt mondja azért nincs meg a rózsaszín köd mert értem nem kellett küzdenie, mert én tényleg szeretem őt és ez nem egy heves kapcsolat, hogy tudja, hogy nem tud elveszíteni mert mindennél jobban szeretem. Azt mondja hogy ő is szeret, de nincs meg a rózsaszín köd. Attól még lehet belém szerelmes? Vagy csak elhiteti magával hogy ő most szerelmes?

2020. dec. 16. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Létezik ilyen szerelem is: csendes, nyugodt.

Azért ezt is lehet fokozni, különféle programokkal.

2020. dec. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%

A mai világban kinek van olyan, hogy rózsaszín köd? :D Maximum azoknak akik tényleg nagyon akarnak valakit, az viszont nagyon ritkán jön össze. (Hogy visszamenőleg is úgy érezzen a másik fél).

A legtöbb esetben inkább már csak ez van, mint nálad is, hogy a fiúnak kell egy ... akivel lehet és ennyi. Mondjuk azt nem tudom, hogy valaki miért ennyire papucs, hogy ha már a szemébe mondják, hogy papucsnak van használva, akkor miért törődik bele, amikor lehetne minden ezerszer jobb. Persze ez a te döntésed, én nem akarok beleszólni, csak nem értem a legtöbb lány gondolkodását. :D

Remélem nem vetted sértésnek vagy bármi, mert tényleg csak értetlenségből írtam. :S

2020. dec. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Miért lennék papucs? Mert ezek után is együtt vagyok vele? Igazából 5 éve vagyok belé szerelmes és egy pillanatra sem múlt el, azt hiszem ezért vagyok vele együtt
2020. dec. 16. 12:03
 4/10 A kérdező kommentje:
1. Válaszoló, hogy érted hogy külön féle programok? Például?
2020. dec. 16. 12:04
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Amivel az együttlétet fel lehet dobni.

Kirándulás, közös játék, a szexben különféle dolgok, ilyesmi.

Beszélj vele, hogy mit szeretnél, és te is találj ki dolgokat.

Meg kell érteni: az, hogy szereted, nem jelentheti azt, hogy elereszti fülét-farkát.

2020. dec. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az utolsó mondatodat még bővebben el tudnád magyarázni? Nem akarok értetlennek tűnni, csao szeretek mindent 100%-ban tudni. Egyébként a válaszaidat köszönöm, hasznosak nagyon!
2020. dec. 16. 12:24
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Nagyrészt egyetértek a második hozzászólóval. Ennek a kapcsolatnak nem lesz hosszútávon jó vége, főleg azok alapján, amit írtál a fiúról. Ha már most ennyire sulykolja, hogy te csak egy másodrendű szereplő vagy ebben a románcban, nem pedig egyenlő felek, akkor ennél csak rosszabb lesz. Az lenne a legjobb, ha leülnél és beszélnél vele, hogy megtud szeret-e annyira téged, mint te őt, vagy ez számára egy komolytalan kapcsolat. Hidd el hosszútávon te fogsz a legtöbbet sérülni ebben a párkapcsolatban, ha így folytatódik.
2020. dec. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Beszéltünk erről, hogy akkor most mit is érez pontosan és elmondta hogy én vagyok a legértékesebb ember az életében és olyan dolgot érez irántam amit senki más iránt sem, különleges vagyok neki és nagyon szeret, ezt igazából nap mint nap be is bizonyítja, tehát nem kételkedem abban hogy szeret-e vagy sem. Egyedül attól félek hogy nem szerelmes belém mivel nincs meg neki az a bizonyos rózsaszín köd. Igazából erről rengeteget beszéltünk és azt mondta hogy az egész kapcsolatban csak ez a nagyon picike dolog nincs meg és ez is csaj azért mert nem kellett harcolni, mert ugye én már jóval előtte szerelmes voltam belé. És minden más meg, ha nem több, csak ez az apró dolog nem és azt mondta neki ez egyáltalán nem is hiányzik.
2020. dec. 16. 19:56
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha neki bármit elhiszel, akkor mégis miért kételkedsz? Már pedig ha egyáltalán felmerült benned, akkor kételkedsz. Te pedig ide is ki írtad. Amivel persze semmi gond, én csak nem értem az egészet.

Vagytok ki, egy pár akik annyira szeretik egymást, megbeszélitek hogy nektek ez így jó, azonban neki valami hiányzik belőle. Nem akarok neked rosszat, hiszen nem is ismerlek, meg amúgy sem akarnék soha senkinek. És kívánom a legjobbakat nektek. Nekem viszont rossz érzésem van ezzel kapcsolatban, bár lehet csak azért, mert nem sok tapasztalatom van ilyen téren illetve mert nem ismerlek egyikőtöket sem.

Nos én azért a helyedben óvatosabb lennék, ha tegyük fel a barátnőm azt mondaná, hogy valami hiányzik a kapcsolatunkból. Nekem az első az lenne, hogy megpróbáljak rajta változtatni, bár nem tudom, ez a ti esetetekben elég nehéz dolog. Próbáljatok minél több elméket meg élményeket felhalmozni együtt, és akkor lehet hogy ő is érzi majd a szerelmet, és nem csak a kapcsolatotok fizikai részét fogja élvezni, vagy én nem tudom, ez bonyolult. xd

2020. dec. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel szerelmes vagy és jó a kapcsolatod, ahol jól bánnak veled, ezért én nem mondom, jogy szakíts. Fiatal vagy még gondolom. Vard ki szerintem, meglátod, hogy mennyire zavar ez, boldog vagy-e így.

Én mar jóval idősebb vagyok, voltam ilyen kapcsolatban, ahol nem volt meg egyikünk részéről se a szenvedély, én azt mondom, nem bántam neg a kapcsolatot, jó volt, de egész más az olyan kapcsolat, ha imadjuk egymást mindketten.

2020. dec. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!