Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet egy lány csábító...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy lány csábító mégis különleges?

Figyelt kérdés

Érdekel a véleményetek erről

Csak így mondom kiegészítésként, egy olyan fiúról van szó akinek alapból bejön az a lány

Nem ilyen exes téma, csak inkább kiszemelt akivel nem igazán jöttek össze a dolgok, mert ilyen el*eszett az egész helyzet de még lehetne is valami ha úgy van szóval nem teljesen reménytelen, de most nem ezen van a hangsúly

Azt is érdemes tudni, hogy ugye egy fiú ha meglát egy neki tetsző lányt ami úgy tényleg nagyon ott van, akkor valami beüt náluk a vizuális látvány és mentálisan is elvesztik az eszüket, mert a szemükkel látnak, nagy hatást vált ki rajtuk ha valaki tényleg vonzza őket

Szóval, mi az az extra amivel méginkább meglehetne fogni lányként? Amitől nagyon csábító mégis kitűnik a többi lány közül, tehát különlegessé teszi

Lehet ez viselkedés, valmilyen cselekvés, vagy valami konkrét dolog

Tudom hogy ez mindenkinél relatív de bármilyen ötletet vagy tippet felhozhattok nyugodtan

18/l



2020. dec. 17. 21:55
 1/6 A kérdező kommentje:

Azt még hozzátenném, hogy ha úgy tényleg vonzza őket a lány, ami amúgy már alapból megvan, csak látnak benne valami pluszt, valami extrát ami méginkább odavonzza a figyelmüket, akkor valami készteti őket hogy kell a lány

Nem tudom pontosan meghatározni mire gondolok, de bele lehet látni szerintem hogy miről is van szó

Nem egy példa volt már rá hogy valami extrát láttak meg a lányon ami megfogta őket akár csak vizuálisan, és ott ismerték fel magukban hogy meg kell szerezni, akarja magának mert valami tényleg megfogta

Sok ilyen volt már hogy az az extra alapján mentek igazán a lány után

Lehet ez akármi, meglátták a lányt egy alakot kiemelő csinos ruhában, vagy a haja szép hullámosan az arcába lógott ahogy nevetett közben, vagy szemtelenül játékosan oltogatós volt és ez bejött ahogy húzza az agyát, vagy bármi

Rátok vagyok most kíváncsi

Hallottam már ilyen esetekről hogy valami konkrét pont vagy dolog hozta ki belőlük azt hogy kell nekik

2020. dec. 17. 22:04
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Csábító ne a külsőddel legyél, úgy is lesz egy hosszabb combú lány mindig...

Érted mire célzom?

2020. dec. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen értem, de nem csak külsőre gondoltam ezzel

Írtam hogy bármi lehet, viselkedés, cselekvés stb

2020. dec. 17. 22:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint én szeretem azokat a lányokat akik kicsit visszahúzódóak, nem mindig azt keresik hogy a középpontban legyenek. Akkor felkelti az érdeklődésem.
2020. dec. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ha jól értem szeretnél valami pluszt? amitől figyelned rád?
2020. dec. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Öltözködési stílus, ész, kezdeményezés?

De őszintén szerintem minden fiúnak más fontos, szóval nem igazán érdemes megtalálni azt az egyet ami legtöbbnél bejött. Nyilván, statisztikailag azon fognak nagyobb esetben bejönni, de lehet hogy az épp kinézett fiúnél meg nem. Nem tudom ez érthető volt-e.

2020. dec. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!