Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez egy kicsit fura kérdés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy kicsit fura kérdés lesz de remélem érthető 😬 Szerelmes vagyok egy lányba, és az egész úgy jött le ,hogy csak szívtam! Pedig nem ő jatszadozot velem, szóval ezek után érthető dolog ,hogy az osztalyt elenem fordította?

Figyelt kérdés

A történet lényege egyszerű szerelmes voltam/vagyok egy lányba és azt hittem ő is belém pedig nem...

Utólag kiderült ,hogy a kisasszony bepróbálkozót az egyik haveromnál! Miközben belém volt szerelmes elvieg érdekes módon elkezdte tőle kerdezgetni ,hogy ott leszel a buszon vagy -tök jó hogy egy busszal megyünk....es egy lány miért mond ilyet ?? nekem is ezt mondogatta 🙃

Amúgy....

Teltek a napok haver és ez a leányzó nem ültek egymás melet pont az után h én először azt hittem féltékenyé akar tenni mer az után nem ültek le egymas melé miután én eszre vettem volna őket ☝️

még én udvariasan megkérdeztek tőle akar e melém ülni de azt írta


ő a barátnője melet szokót ülni de ülhetünk úgy is ,hogy

Én ülők a haverom melet (ugyan az aki a csajszival flörtölgettet) és úgy együt leszünk ha az úgy jó pont ezt írta... és én előbb kérdeztem meg nekem nemel válaszolt 🙃😔

És én ezek után foglalkoztam vele de hülye vagyok 🤦🏻‍♂️

Na szemezgetünk sokat egy lány miért szemezget egy olyan fiúval aki nem tetszik neki??

Aztán szerelmet valót vágy valami olyasmit h love snepen

nem reagáltam rá

Aztán rá pár napra küldőt egy törőt szívet és én aznap délután rá írtam h


elszertenk mondni valamit mer nem tudom magamban tartani

Írta h írjam nyugodtam

Majd írtam én mer a szavak embere vagyok és jobban láttam etikusnak hogy ezt szóba szeretném megbeszélni vele

De azt írta nem ér rá írjam le de én nem akaróm le írni azt írtam oks ak nem érre kiröhög

Majd másnap küldőt egy snepet és én kicsit mérges voltam majd küldtem neki egy kék szívet -ezzek után minden kapcsolat meg szakadt vagyis megkérdezte h miért nézem meg ketszer a snepjeit na vajon miért....írtam neki h csak ,nem tom

Ez után a barát női flegmák voltak velem lekezelőek és mire föl??

Miért ilyenek de nem csak ők hanem mindenki !!!!!

Az osztályombol aki kedvelt és a lányt kedvelői meg kb mindenki utal miata a barátaim mindenki k$csog velem engem kedveltek de most pfff és nemelyik meg utalgat is rá ezek után ,hogy volt mersze ilyet művelnie velem 🥺???



2020. dec. 22. 00:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Lehet azért ilyen mert, hogy én utasítottam visza ? És nem fordítva?
2020. dec. 22. 00:02
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A szöveget fogalmazd meg, helyesírásra is figyelj.
2020. dec. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak ideges lettem ,soha nem piszkáltak ennyit és így nem tok írni meg a telómon is kicsik a billentyuk szóval remélem érthető
2020. dec. 22. 00:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..


Nem volt elég egyszer feltenni a kérdést? Jópár választ kaptál rá

2020. dec. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen!!De mit azt ahogy láthatód oda írtam az én verziómat is!
2020. dec. 22. 03:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!