Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez jogos elmélet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jogos elmélet?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány aki elenem fordítót minden közös ismerősünket!

Mer,hogy dobtam módjuk ősze se jotunk...inkább úgy írom h visza utasítottam....de ő nem érzet irántam semmit se

Szóval ak miért sértődőt meg -ezzen?

És honnan gondolom ,hogy nem érzet semmit ?! Na egy másik haveromal flörtölt!

Nekem az a teoriam,hogy ő akart engem "dobni" és mivel ez fordítva történt ezért mindenkit elenem hangolt!

Ebben szerintetek lehet valami? vagy csak meg

hülyültem



2020. dec. 22. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, simán lehet. Egy bosszúszomjas nőnél nincs rosszabb. Úgy kellett volna visszautasítanod, hogy ne sértődjön meg.
2020. dec. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát azt úgy nem lehet meg finom is voltam vele...

Csak ha nem tetszem neki minnek kellet ezen megsértődnie....

2020. dec. 22. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bántja az egóját, ezért bosszút áll 🙄
2020. dec. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hmm na az lehet
2020. dec. 22. 20:03
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Te jó ég, az iskolában nektek nem volt nyelvtan óra? A helyesírásod (eltekintve az ekezetektol, ha mobilon írsz, megesik, hogy lemarad) messze az egyik legrosszabb amit láttam
2020. dec. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!