Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudom még mindig szeretni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom még mindig szeretni?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú pár éve akivel mindketten szerettük egymást, végül mégsem jöttünk össze, sőt, elég csúnyán váltunk el. Azóta nekem is volt kapcsolatom és természetesen neki is, viszont nemrég arra jöttem rá, hogy nem tudok tőle elszakadni. Hiába lesz ennek lassan 5 éve és hiába nem volt köztünk semmi, mégis iránta éreztem és érzem a legerősebb szerelmet. Újabban egyre többször felbukkan az életemben, és nagyon kíváncsi lennék, hogy ennek van-e esetleg bármi jelentősége akár spirituális oldalról nézve. Annak mennyi az esélye, hogy szerelmi kötést végzett rajtam?

A válaszokat előre is köszönöm!



2021. jan. 2. 20:50
 1/6 Lazy Lover ***** válasza:
100%
én nem hiszek ilyen kötésekben ... és mi lenne ha újra be próbálkoznál nála?
2021. jan. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad túlmisztifikálni. Természetes, hogy az első nagy szerelem örök nyomot hagy az ember lelkében. Időben minél távolabb kerülünk, annál szebbé válik az emlék. Ha pedig személyesen is egyre többször felbukkan az életedben, az is az elemi logika. Nyilván egy földrajzi körben mozogtok, és előbb-utóbb kereszteződnek az útjaitok.
2021. jan. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló! Nem tudom, nagyon régen beszéltünk, az is lehet hogy van valakije, és gondolom ő már régen továbblépett.

Kedves második válaszoló! Én is gondoltam már erre is, de egyáltalán nem tudom eldönteni mi a helyzet:(

2021. jan. 2. 21:01
 4/6 Lazy Lover ***** válasza:
100%
írj rá facen vagy instán 1 próbát megér
2021. jan. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg megér egy próbát, viszont ha kapcsolatban van, akkor hagyjad békén
2021. jan. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért valtatok el csúnyán? Ezt nem értem, hisz kapcsolatban sem voltatok. Valami vita miatt veszekedtetek, kiabrandultatok?


De irj ra, hatha orul...

2021. jan. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!