Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes várnom vagy engedjem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes várnom vagy engedjem el őt? Tapasztaltabbak mit tanácsolnak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon tetszik az egyik lány az osztályból, de sajnos már van barátja (ha minden igaz, neki az első kapcsolata, de láttam már őt más fiúval is elég bensőséges viszonyban). Amúgy beszélő viszonyban vagyunk, szoktunk egymásnak segíteni a tanulásban, meg tőlem szokta elkérni az anyagot ha nincs suliban. Amikor még nem volt együtt a jelenlegi barátjával, én finoman próbálkoztam, volt olyan is, hogy megakadt a beszélgetésünk, mert folyton csak néztem őt. (Ez a kicsit kínos csend...) De nem vehette a lapot vagy tényleg volt már barátja korábban is.


Ilyen esetben érdemes várni vagy majd egyszer a jövőben egymásra találhatunk? Nem tudom, hogy ő mit gondolhat. Ha tudnám, hogy érdemes rá várnom, akkor várnék, ha pedig szóba sem jöhetnék nála, akkor talán könnyebb lenne elengedni őt.



2021. jan. 3. 23:27
 1/6 anonim válasza:
100%

Hát én ezek alapján azt mondanám, hogy csak barátként tekint rád, de persze nem látok a fejébe, szóval biztosra nem állíthatom. Amúgy szerintem nincs olyan, hogy fiú-lány barátság, az egyik fél az ilyen kapcsoltatokban mindig többet érez a másik iránt. Ha meg mindketten, akkor majd csak összejönnek.

Visszatérve a témára, pl amikor csak bámultál rá, akkor ilyen kínosan nézett rád, hogy mi a fenéért bámulod, vagy csak zavarban volt amiért bámulod? Mert az első esetben valószínűleg észrevette hogy mit akarsz, csak ő nem érez irántad semmit, viszont kínosnak találta volna beszélni róla, a második esetben pedig valószínűleg bejössz neki, vagy legalábbis egy kicsit mindenképp érdekled, csak nem merte mondani, mert nem akarta, hogy esetleg emiatt megromoljon a barátságotok

2021. jan. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
1-es Hány éves vagy? Fiú vagy lány?
2021. jan. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Lány és gimnazista, de miért fontos ez?
2021. jan. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem várj.

Ha a sors úgy akarja, még ott a jövő kettőtök előtt.

Közben mindkettőtöknek lehet más kapcsolata...de ha úgy van, úgy is összehoz az élet :)

2021. jan. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
1-es: Úgy jött zavarba, mintha tetszene neki a dolog, csak szerintem sem mert tovább lépni.
2021. jan. 4. 19:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Engedd el! Ne fuss olyan vonat után, ami nem vesz fel.
2021. jan. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!