Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez annak a jele, hogy szerelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez annak a jele, hogy szerelmes vagyok? Érezte ezt már más is?

Figyelt kérdés

Végzős évemben jött egy új srác az osztályunkba, az évnyitó napján láttam először, akkor is háttal állt nekem. Az osztálytermünk végében állt és ismerkedett/haverkodott az osztálytársaimmal. Én a barátnőimmel beszélgettem, miközben figyeltük őt, mivel új volt és kíváncsiak voltunk rá. Szóval beszélgettünk barátnőimmel amikor megfordult és felénk nézett, nem tudom, hogy rám nézett-e vagy csak úgy általánosságba ránk. De amikor találkozott a tekintetünk, éreztem hogy valami mellkason vágott, konkrétan éreztem egy ütést a szívemben. Persze nem tudtam hova rakni ezt az érzést akkor, most pedig mindig ezen kattogok, mi lehetett ez?


Ennek már bő egy éve, mindketten elmentünk egyetemre, külön városba. (Persze akkor nem mertem lépni semmit mert mindig a ,,menőkkel" volt. Nagyon bírtam, mert helyes volt, meg kedves, de soha nem mertem lépni)


Nekem most van egy kezdetleges kapcsolatom, ami a karantén miatt stagnáló állapotban van és mivel a vírus miatt haza kellett költöznöm, így a ,,pasimmal" nem tudok találkozni. Viszont most, hogy itthon vagyok egyre jobban csak azon a srácon kattogok aki kiváltotta belőlem ezt a bumm-érzést. Mert a mostani srácnál nem éreztem ezt, csak helyesnek és kedvesnek találtam, de nem nagyon érzem azt a nagy szerelmet, még a rózsaszín ködöt vagy a pillangókat se érzem és ez megijeszt egy kicsit.


Szóval szerintetek mi lehetett az az érzés? Az a szerelem? Lesz bármilyen hatása az alakuló kapcsolatomra?



2021. jan. 9. 02:53
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom hogy szerelmes-e vagy, de hogy odavagy azért a srácért az kur*vaélet. "Nekem most van egy kezdetleges kapcsolatom, ami a karantén miatt stagnáló állapotban van és mivel a vírus miatt haza kellett költöznöm, így a ,,pasimmal" nem tudok találkozni. Viszont most, hogy itthon vagyok egyre jobban csak azon a srácon kattogok aki kiváltotta belőlem ezt a bumm-érzést. Mert a mostani srácnál nem éreztem ezt, csak helyesnek és kedvesnek találtam, de nem nagyon érzem azt a nagy szerelmet, még a rózsaszín ködöt vagy a pillangókat se érzem és ez megijeszt egy kicsit" ez meg jó ge*ci dolog volt
2021. jan. 9. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ló, jó a szamár is alapon összejöttél egy szegény sráccal...
2021. jan. 9. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Egyikbe sem vagy szerelmes.
2021. jan. 9. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez kicsit olyan mint a Szerelem első látásra. :) Az ilyet sosem felejti el az ember.Anno velem is volt ilyen.Epp a buszon utaztam és egymásra tekintettünk egy sráccal és elmosolyodtunk, és nemtudom miért,annyira édes volt a fogszabályzójával.. és onnantól rá gondoltam..


Ne bántsátok mert nem érez úgy a mostani srác iránt. Írta hogy pang az a kapcsolat.

De minél előbb mondd el neki hogy nem érzel úgy.Ne bantsd azzal hogy húzod at időt.

2021. jan. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az elsőbe szerelmes tudnál lenni. Próbáld felvenni vele a kapcsolatot, írjál neki a fb-én, de ne mondd meg, hogy mit éreztél, csak valami olyasmit, hogy hiányzik, hogy mostanában nem látod.
2021. jan. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egyikbe sem vagy szerelmes. Miért gondolom így? Mert ha az első srácba lennél szerelmes, akkor nem jöttél volna össze a másodikkal. Ha pedig a másodikba lennél szerelmes, akkor nem ábrándoznál az elsőről. Ha valaki szerelmes, akkor nem tudja elképzelni mással az életét, csak azzal az egy személlyel. Persze az utolsó állításom alól kivétel az olyan szerelem, ahol BIZTOS, hogy az illető nem lehet a szerelmével és ezt ő maga is belátja.
2021. jan. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

6. vagyok és még ennyit hozzátennék:

Sokan összekeverik a rajongást a szerelemmel. Rajongás az, amikor nem ismersz valakit, csak felületesen és feltöltöd a személyt képzeletben olyan tulajdonságokkal, amikre vágy és amikkel esetleg nem is rendelkezik.

A szerelem, akkor alakul ki, amikor ténylegesen megismersz egy embert, mint a legjobb barátodat. Ezért nincs első látásra szerelem.

2021. jan. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!