Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Együtt vagyunk vagy nem? Ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt vagyunk vagy nem? Ha nem akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel már két-három hónapja nagyon jól érzem magam. Gyakran találkozunk, sokat beszélünk és jól érezzük magunkat egymás társaságában. A lány már többször is járt nálunk, ilyenkor filmet nézünk, beszélgetünk stb..

Többször aludtunk már együtt egymás mellett összebújva. Én úgy éreztem minden rendben köztünk és annak ellenére, hogy nem mondtuk ki, hogy együtt vagyunk, azt hittem, hogy mi már egy párnak számítunk, vagy hogy lassan egy pár leszünk. Nem egyszer adtunk egymásnak már puszikat, mindig ott vagyunk a másiknak, fogjuk egymás kezét utcán és otthon egyaránt. A minap chateltünk és feljött a randi téma. Mondta, hogy nem voltunk még randin(holott számtalanszor mentünk helyekre kettesben). Kicsit furcsáltam, de mondtam, hogy akkor elmehetnénk randizni. Erre ő azt felelte hogy: "for real"? Helyeseltem, és azt reagálta hogy ez nehéz kérdés.

Nem tagadom kicsit szomorú lettem és tanácstalan. Eddig úgy éreztem, hogy viszonozza az érzéseket (most sem érzem máshogy), mert minden jel és történés erre utalt. Nagyon megijedt volna? Vagy túl korainak tekint a kapcsolatot?


A történethez hozzátartozik az is, hogy a lány egy baptista gyülekezet tagja. Ő és a családja is nagyon komoylan veszik a vallásukat és próbálnak annak megfelelően élni(mármint elmondásuk szerint). Ebből következik, hogy nem feküdtünk le, amivem nekem semmi problémám sincs és ezt el tudom fogadni. Hozzánk is "titokban" jár, nem mondja el a szüleinek, hogy pontosan hova jön, annyit mond, hogy egyik ismerőséhez, akit az iskolában ismert meg. Erről azt állapítottam meg, hogy ő tényleg szeretne velem lenni/közelemben lenni és nem csak én "kényszerítem" hogy jöjjön.


A baptista vallásról nem tudok sokat és mivel ez a téma őt érzékenyül érinti, ezért nem is erőltettem a dolgot. A baptista "szerelmi szokásokról" még annyit se tudok mint magáról a vallásról, ezért a hozzáértők véleményét is várom. Köszönöm!


UI.: Nem célom megsérteni senkit, szóval ha valmit rosszul írtam, azért elnézést kérek.



2021. jan. 15. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha összejöttök, el fogják várni, hogy hozzád is menjen feleségül. Ami persze tőled függ. De ha egy fél-egy éven belül nem kéred meg, vsz. lebeszélik rólad, tiltják tőled.


És ez nem rosszindulatú lejáratása a baptistáknak, ezt látom a környezetemben.

2021. jan. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Ha hozzád bújva alszik akkor szerintem komolyan gondolja, csak magának is fél beismerni.
2021. jan. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Igen, ez is igaz, mivel a komolyan gondolás itt már (végleges?) elköteleződést is jelent.
2021. jan. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Én elmondanám neki mindezt, amit ide írtál. Hogy egy kicsit csalódott vagy, nem érted, hogy most mi a helyzet. Beszéljétek meg őszintén egymással, hogy hogy éreztek egymás iránt. Rákérdezhetsz nála hogy esetleg a vallásáról van e szó, azért nehéz kérdés meg ilyesmi
2021. jan. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szivessa3 ***** válasza:
Nem vagytok együtt, és ne is tegyél semmit
2021. jan. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! Én egy baptista lány vagyok, voltam már hasonló helyzetben. Ha gondolod, írj privátban, és akkor kiokosítalak, hogy mennek ezek a dolgok.
2021. jan. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!