Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet legjobb barátságból...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet legjobb barátságból szerelem? Mi a véleményetek róla? Működhet? Fiú&Lány

Figyelt kérdés

#barátság #fiú&lány
2021. jan. 17. 12:27
 1/5 Thispain ***** válasza:
100%
Lehet. Hogy működik-e az tőletek függ.
2021. jan. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Ne ne csináljátok... Valakinek fájni fog:c Vagy tisztázzátok hogy nem barátságot akartok, de mivel azt akarsz inkább hagyd. Legyen csak egy haver, és vigyázz...
2021. jan. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha bejottok egymasnak siman mehet a baratsag extrakkalxd


De ha ugyvan kapcsolat is lehet legjobb baratsagbol

Ha meg szakitotok off a baratsag, majd lesz uj legjobb baratod

2021. jan. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb párkapcsolatok éppen barátságokból adódnak. A kérdésed számomra szinte vicces is emiatt, hiszen pont fordítva kérdezném: hogy lehet beleszeretni olyanba, aki nem a legjobb barátod? :)


Sőt, én alapból nem hiszek a fiú-lány barátságokban, pont azért, mert mindig ott van a vonzódás legalább az egyik fél részéről, ez így természetes, a nemek közötti egészséges bizsergés, és írom mindezt úgy, hogy nekem mindig is több ellenkező nemű barátom volt, mint a saját nememből és mindről kiderült idővel, hogy nem csak barátság volt. Egy időben pont én voltam a legvadabb szószólója a fiú-lány barátságoknak, hogy nagyon is lehet, aztán hogy kiakadtam mindig azon, amikor kiderült, hogy a másik többet akart tőlem, én meg nem. Bár ma épp egy olyan barátommal járok, aki előbb volt ismerősöm, aztán lett haverom, aztán barátom, aztán két éve együtt alszunk minden nap, minek is lehet ezt nevezni, igen: párkapcsolatnak, barátságból született szerelemnek, szóval nagyon is lehet, sőt, ez a lehető legjobb lehetőséged! :)


Ha meg elszáll a szerelem, a barátság mindig megmarad, tehát semmi vesztenivalótok nincs, csak nyernivalótok! :) Hajrá! :)

2021. jan. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak annyival tudnám kiegészíteni, hogyha nem próbálkozol be, akkor igaz, hogy a barátság megmarad, de mivel viszonylag gyakran látod (hiszen a barátod), ezért nem fogod kiverni a fejedből egy jó ideig.
2021. jan. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!