Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ebben a helyzetben mit tegyek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben mit tegyek? Számít mások véleménye?

Figyelt kérdés

Én (20) és egy lány (19) már nagyon régóta beszélgetünk, találkozgatunk, kialakult egy barátság, mindent meg tudunk beszélni.

Neki van barátja, de nagyon nem működik a kapcsolatuk.

Tudja, hogy én barátnőt keresek.

Bevallotta, hogy oda van értem, el tudna többet is képzelni. Leírta, mennyire és miben vagyok jó (persze olyan még nem történt, de hogy figyelmes, kedves vagyok, stb), ez mind igaz.

Én is így vagyok felé, de talán azért nem tudok többet elképzelni barátságnál, mert többen mondták, és ismerősöktől, haveroktól hallom hogy nem hozzám való, nem szép lány, és ha összejönnék vele, nem tudom milyen megítélése lenne a dolognak, rám és rá nézve, esetleg a kapcsolataimra. Nem tudom tudnék-e rossz érzés nélkül mutatkozni vele bárhol, annak ellenére hogy intelligens, szép lány.

Bocsi ha hosszú lett, de köszi ha elolvastad, és válaszolsz! :)



2020. febr. 19. 15:01
 1/9 Stark2000 ***** válasza:
89%

Szóval szégyelnéd magad, ha vele kellene mutatkoznod? Talán a haverjaid választanak neked párt, és a társadalom hülyeségeire hallgatsz a saját érzéseid helyett?

Szerintem ülj le egymagadban egyszer egy fél órára a szobádban, és gondold át a vele kapcsolatos érzéseidet, és az alapján dönts. A haverjaidat pedig hagyd ki ebből.

2020. febr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Igen, jól látod, talán valóban sokat gondolkodok azon ki mit gondol… Köszönöm.
2020. febr. 19. 15:07
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Ne másokkal foglalkozz. Ha szereted úgy ahogy van, vágj bele.
2020. febr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha jófej csaj, és szereted, ne mások véleménye érdekeljen :)


Ismerd hát a mondás.


" Kinek sok barátja van, egy barátja sincs, s kinek egy barátja van, valójában sok barátja van"

2020. febr. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Még jöhetnek válaszok, vélemények. Az eddigieket köszönöm! Esetleg hogyan tudnék változtatni azon, hogy egyáltalán ne érdekeljen mások véleménye? Nyilván egy szintig, mert néha jó hallgatni barátokra, szülőkre, de ez most másik kávéház… :)
2020. febr. 19. 15:27
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se foglalkozz mások véleményével. De ettől függetlenül barátja van, ami szerintem nagyobb probléma. A lánynak kellene megtenni az első lépést azzal hogy szakít a barátjával, addig szerintem ne kezdjetek bele semmibe se.
2020. febr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jól gondolom hogy erről ma irtál ki még egy kérdést?
2020. febr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én nem. :)
2020. febr. 19. 16:56
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha te mások véleménye alapján döntesz, inkább hagyd békén szegényt.
2020. febr. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!