Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van olyan, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan, hogy "annyira szeretlek, hogy már fáj"?

Figyelt kérdés

Kettő fiatal, közöttük 90 km távolság, 3 órás út. Másfél éves kapcsolat, az egyikőjük, a fiú, pedig rossz körülmények között élt.


Azt mondta ez a fél: "Nem bírom tovább, hogy mindig várom az időt a két találkozónk között, folyton rajtad kattog az agyam. Félek, hogy többre vágyok folyamatosan belőled, de a végén nem leszek képes megadni neked, amit kell. Félek, hogy a jövőben nem leszek neked képes megadni hátteret, pénzt, amit megérdemelnél. Az álmaim úgysem teljesülnek... Te pedig, hogy nem vagy mellettem mindig, iszonyatosan fáj. Olyan szívesen megölelnélek most is, de nem akarom megnehezíteni az időt, ami ezután következik."


Őszinte kapcsolat volt, minden nyomban. Hogyha ezt olvasod és arra gondolsz "biztosan érted hazudott", kérlek inkább úgy formálj véleményt, hogy tényleg igazat mondott a fiú.



2021. jan. 18. 01:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én szurkolok, hogy így legyen (#9-es vagyok)
2021. jan. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!