Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Találok majd egyszer valakit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találok majd egyszer valakit aki önmagamért is szeret?

Figyelt kérdés
Egy szomorú 17 éves lány
2021. jan. 24. 00:55
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Igen, de általában a baj ott kezdődik hogy a menő csávókért vagytok oda... :c és azok mennyiségre mennek inkább. Aki normális, az "kretén" "csúnya" "kocka"
2021. jan. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az önmagamért dumát sose értettem. Azok szokták mondani akik akaratosak mondván, hogy "én ilyen vagyok, ezt kell szeretni"... De az élet nem ilyen egyszerű, mivel mindenki különbözik muszáj valamennyi kompromisszum.


Tehát hogyha csak arra vársz, hogy valaki "önmagadért szeressen" lehet találsz valakit aki mindenre csak azt mondja amit hallani akarsz, de azoknak a kapcsolatoknak sosincs jó vége, ha hülyítik egymást a felek. Esetleg próbálj meg nyitottabb lenni, befogadni másokat, odafigyelni másokra, hidd el hirtelen sokkal könnyebb lesz minden.

2021. jan. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

#1 Szerintem ez nem igaz. Meno csavo is lehet normalis, ahogyan "csunya" is lehet idiota

Plusz eros altalanositas..

Igen kerdező, ne bánkódj ezen kérlek, teljesen felesleges. Olyan vagy amilyen vagy, ha tudod mik a hibáid amiket nem szeretsz magadban azokon változtathatsz. Mindig van hova fejlődni, fel a fejjel

18/l

2021. jan. 24. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13%

3-as

"Inkább" és "általában"

2021. jan. 24. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van kedved beszélgetni, nyugodtan írj. 19/F
2021. jan. 24. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Igen, kutyának hívják. A magyar vizsla ilyen, tapasztalat. 😁
2021. jan. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen az az önmagad
2021. jan. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A puli is ilyen =)
2021. jan. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%

Írhatsz nekem is

20/F

2021. jan. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!