Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért pont önmagamért a...

Miért pont önmagamért a legnehezebb megtenni bármit?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy mások, pl. családtagoknak, barátoknak, sokkal könnyebben segítek bármiben, ha megkérnek valamire, ellenben ha önmagamért kell megtenni valamit, arra csak nagyon nehezen tudom rávenni magam. Sajnos még olyan dolgok is nehezemre esnek, amik tényleg fontosak lennének, mindent csak halogatok. Gondoltam arra, hogy talán az az oka, hogy nem bírtam még a mai napig feldolgozni, hogy szétmentünk a barátnőmmel, azóta valahogy nem érdekel és nem motivál semmi. De nem akarom az egészet erre fogni.
2018. jún. 11. 09:01
 1/1 anonim ***** válasza:
xd nem nem igazán, ez mindenkinél így van kb, ha más kér vmit főleg ha olyan akit bírsz is akkor ott a motiváció, ha magadnak kell vmit elintézni akkor senki nem siettet ráérsz ennyi, szóval csak lusta vagy nyugodj meg
2018. jún. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!