Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kell kiállni önmagamért?

Hogyan kell kiállni önmagamért?

Figyelt kérdés
ha több ember van ellenem
2015. aug. 2. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
A belső kisugárzástól függ minden. Mérhetetlen önbizalom, öntudatosság, céltudatosság, meg nem árt, ha mindenre vissza tudsz vágni amit mondanak de közben nem is szívod mellre. A lényeg, hogy nem a méretedtől/izomzatod mennyiségétől függ, hanem belül dől el. De erre szerintem születni kell, megtanulni nem igazán lehet, hogy ilyen legyél. De próbálkozni azért lehet, de ha olyannal hoz össze a sors, aki alapból ilyen, az valószínűleg "legyőz".
2015. aug. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez tök jó igazad van:) de ha mérhetetlen önbizalmam van akkor azthiszik, hogy nagyképű vagyok és addig cseszegetnek amíg megtörök. Én mindig mindent mellre szívok és meg is torolnám csak félek a börtöntől. Te hogy csinálod, hogy nem szívod mellre az ilyesmit?
2015. aug. 2. 19:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Én se tudok ám kiállni magamért, csak engem már nem igazán zavar. Valahogy beletörődök mindenbe:) Mondjuk komolyabb cseszegetés talán ha egyszer ért. És nem tudom hogy csinálom, egy szerűen nem érdekel, hogy mit gondolnak rólam azok akik ilyenek. Egyszerűen nem érdekel a véleményük.
2015. aug. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!