Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés
Van egy lány osztálytársam 1-2 éve elkezdtem érezni valamit iránta de nem tudtam mit de már biztosan szerelmes vagyok belé. De a probléma az hogy abszolút barátként tekint rám, nem mutat semmilyen jelet hogy ő is és jövőre másik iskolába fogunk járni ezáltal szeretném elfelejteni de nem tudom. Este mindig ő jár a fejemben, mikor óránk van és unatkozok csak őt nézem. Nem is vagyok benne biztos hogy ha lenne köztünk bármi hosszú életű lenne...

2021. jan. 25. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hany eves vagy? Sosem közeledtél felé?
2021. jan. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg abszolút csak barátként tekint rád, akkor szerintem ne is erőltesd a dolgot. Keress magadnak valami elfoglaltságot, hogy ne gondolj rá.
2021. jan. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg szünetekben a közelébe férkőzni, csatlakozni a társasághoz amiben beszélget, mondani neki egy két dolgot, ilyenkor mondd a nevét is előtte, hogy érezze hogy amit mondani akarsz azt neki szánod és azért, hogy felfigyeljen rád. Mosolyogj rá, beszélgess vele chaten is, először ráírsz valami ürüggyel és utána közeledsz. Nem kell elsietni, de ha érettek vagytok mindketten még ki tudsz valamit hozni belőle. Lehet hogy tényleg csak nem látsz bele és valójában Ő is így gondol rád.
2021. jan. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!