Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg lehet érzeni ,hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lehet érzeni ,hogy valki szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Van egy lány akin nagyon úgy érzetem ,hogy bejöttem neki nem tudom miért...nem foglalkozot velem csak bartként aztán, kiderűlt ,hogy tetszetem neki és pont akor mikór ezzen gondólkoftam jól éreztem mondom oké ez csak véletlen...


Van egy másik lány kicsivel utána nála is ugyen ezt érztem nem kuldöt jelet vele végkép nm beszeltem de neki is bejötem


Egy iskolába jártunk..de azért fura veletlenek vannak


2021. jan. 26. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem
2021. jan. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért még várok valaszokat..
2021. jan. 26. 14:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy szerelmes azt talán nem, de azt hogy bejössz neki azt simán egy tekintetből egy mozdulatból abból hogy folyton keresi a társaságod szerintem igen csak észre kell venni a jeleket
2021. jan. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat ha bele gondolok oran azt vettem eszre h neztek meg az első akirol beszeltem o el is rohogte magat 😂 de akor meg nem tudom ezeket a jeleket
2021. jan. 26. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!