Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megèri tovàbb vàrni rà?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megèri tovàbb vàrni rà?

Figyelt kérdés
Van egy sràc. Kb 2 ève minden nap beszèlünk, 2019 utolsó pàr napjàba elmondtam neki hogy mit èrzek. Nagyon fontos nekem, ès nagyon szeretem, de fèl ève van egy baràtnője, akivel tènyleg làtszik hogy szeretik egymàst, ès örülök neki hogy boldog de fàj làttnom hogy màssal van. Szerintetek küzdjek èrte tovàbb vagy felejtsem el?

2021. febr. 7. 13:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes várni rá. (Tapasztalatból mondom)
2021. febr. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ne ringasd magad hamis illúziókba.

Várakozással ne töltsd a drága fiatal éveid, hanem lépj másik fiú felé.

Ffi.

2021. febr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Borzas lehet átélni az egészet, de ha azt érzed hogy azt a másik lányt szereti és nem téged, akkor a magad érdekében lépj tovább. Rengeteg fiú mászkál még a világon, olyanok akik csak téged fognak majd látni, akiknek te leszel szinte az egyetlen értékes nő az egész bolygón. Minden jót kívánok hozzá!
2021. febr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!