Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megéri vagy lépjek tovább?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri vagy lépjek tovább?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a kilencedik osztályt.Van egy fiú akinek múlt héten elmondtam hogy bejön nekem.Erre ő azt mondza hogy idő kell hogy megismerhessen utána meglátjuk,amit én teljesen meg is értek.Azóta kerül, meg folyton egy lánnyal lóg, és mindig az ő társaságát keresi de szünetekbe mindig bámul.Több napja nem szólunk egymáshoz.Megkérdeztem a legjobb haverját hogy tudja e mit mondtam (hivjuk most Petinek) Petinek?Erre ő azt se tudta mit mondtam neki.Na mondom szép...


mi tévő legyek?Fogalmam sincs mit csináljak



2018. okt. 11. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj meg vele beszélgetni. Először tök általános dolgokról, majd utána hozd fel hirtelen a témát, hogy most már mit gondol róla. Ha kerüli vagy egy két szavas mondattal (pl nem tudom) válaszol akkor hagyjad és keress mást. Nem éri meg túl sokat várni


16F

2018. okt. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Legközelebb ne vallj "szerelmet" senkinek. A lányok már 9.-ben sem férnek a bőrükbe. Állandóan csak a pasizás,mintha kötelező lenne.
2018. okt. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!