Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom, hogy szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel rengeteget beszélünk. Viszont nem tudom eldönteni, hogy valóban komolyabban vonzódom hozzá, vagy ha megtörténne az első együttlét, vagy csók, akkor elszállna a "motivációm"?


Hogyan tudom magam letesztelni, hogy biztosan szerelmes vagyok-e belé, és nem fogom megbántani?


Amit biztosra tudok, hogy legszivesebben mindig látnám őt. Akár képen, akár élőben.


Ha bármilyen kapcsolatosdi téma feljön bárkivel, akkor ő az első aki eszembejut.


De jártam már sajnos így nem is egyszer, hogy addig tartott ez a "varázs", amíg ki nem derült, hogy én is teljesen bejövök a lánynak, és már majdnem összejöttünk.


Természetesen így is bántódás lett ezeknek a vége, de talán nem annyira, mintha erőltettem volna a dolgot hónapokig.


2021. febr. 7. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi ez az embereknél, férfinél nőnél egyaránt... De én határozottan tudom hogy mikor mit érzem.

Egyébként amikor szerelmes vagyok egy lányba akkor nem az első dolgom a szex vele. Nyilván kívánom mint állat, de nem ez jut róla eszembe.

2021. febr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szívesen adnék most valami nagyon menő tanácsot, de az a helyzet,hogy én sem tudom, hogy honnan lehet ezt tudni pontosan. (Sosem voltam még szerelmes) Viszont abból amit leírtál én arra következtetek, hogy te lehet voltál már,és amikor ott lett volna a lehetőség, valami más okból viszakoztál. Inkább valami lelki dolog miatt. De ez csak az én véleményem, lehet hogy tök más dolog van a háttérben. Viszont ha ez a helyzet,akkor először arra kéne rájönnöd, hogy mi az a dolog ami visszatart abban, hogy összejöjj valakivel. Egyéb esetben meg szerintem tudni fogod ha tényleg az vagy.

Remélem tudtam segíteni. :))


17/L

2021. febr. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!