Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezt miért csináljátok így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csináljátok így?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy egy sráccal harag miatt nem beszélünk. Viszont van egy barátnőm és a fiú vele is jóban van.Ha én beszélek valamit ezzel a barátnőmmel és a srác látja, akkor utána meg szokta kérdezni a barátnőmet, hogy mit meséltem. Arra is volt példa hogy a meki előtt sétáltam, mikor ez a srác a haverjaival volt, utána hátra néztem, és utánam volt fordulva. A legutóbb mikor mellette ültem, akkor úgy nézett, hogy nem a szemembe, hanem a szeme sarkából. Tehát rám konkrétan nem nézett csak a szeme sarkából láttam hogy figyel. De arra is volt már példa hogy észrevehetően bamult. Közben meg elvileg már nem érdeklem. Miért csinálhatja ezt? Miéet nez engem ha nem keres?

2021. febr. 16. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Lehet bandzsa

Lehet érdekled

Ki tudja:)

18/l

2021. febr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha régebben haverok voktatok gondolom bír téged és lehet kibékülne
2021. febr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kancsal csak érdekled. "Észrevehetően bámult" elég egyértelmű jel. Hány éves vagy kérdező?
2021. febr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen okból még nem mondott le rólad. Alighanem várja a visszajelzést.
2021. febr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!