Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megtegyem? Van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megtegyem? Van értelme ennek?

Figyelt kérdés
Múlt héten próbálkoztam be egy csajnál, de friendzoneolt. Aut tudni kell hogy előtte nem nagyon beszélgettünk. Lehet hogy hirtelen volt neki. Azt mondta hogy maradjunk inkább barátok. Az merült fel bennem hogy semmi indokkal nem tud szolgálni erre. Elhívjam valahova "randizni", hogy megpróbálja bizonyítani az igazát, vagy bukott ügy? Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!

2021. febr. 17. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Játsszál vele, játék.
2021. febr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Hivd el magadhoz teso
2021. febr. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Ne a randival kezdd!
2021. febr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Még egy ideig beszélgess vele, és utána. (#3-as vagyok)
2021. febr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Mi az hogy semmi indokkal nem tud szolgálni? Xd nem jössz be neki, az nem elég? Hova akarod még hogy bizonygassa.
2021. febr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 mondta a lány hogy jófej vagyok és utalt rá hogy bejövök neki.
2021. febr. 17. 18:29
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, ha azt mondta hogy legyetek csak barátok és ezt határozottan mondta akkor mégis mivel utalt arra hogy bejössz neki?
2021. febr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%

Kedves kérdező


Nem=nem


Az írásodból kiindulva, szerintem te csak beképzeled. Mármint biztosan bír, de nem olyan értelemben. :D Elvégre előtte nem is beszéltetek annyira - őszintén, mire számítottál? xD


És mit kéne neked bizonyítania? :D Ez rohadt ijesztő, egy elutasítás nem volt elég? Táncikáljon is neked? Akkor talán elhiszed? :DDD Én őszintén sajnálom a csajt


De most komolyan, mondd el mi zajlik le ilyenkor a fejedbe

2021. febr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!