Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogy döntsek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy döntsek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


4 éve vagyok kapcsolatba a barátommal,én ugyanúgy szeretem őt mint ahogy a legelején is, folyamatosan kedveskedek neki, meglepem őt.. viszont ő semmi ilyet nem add vissza nekem!

Ha bókólni is akar akkor ugy teszi mintha a haverjához beszélne, azt is elvicceli, tényleg soha semmi kedves szándék nem jön belőle, azt hozzá kell tennem hogy rendszeresen játszik a számitogépen, hivhatjuk függőnek mert sajnos az is. Minden este ott ül hajnali 2-3-ig, nincs egy normális esténk se..

De én igyis reggelit keszitek neki, ajandekokat adok neki es kicsit úgy érzem mintha egyedül én lennék benne ebbe a kapcsolatba ő meg csak igy van.. az utóbbi időbe már fel sem húztam magam emiatt, régebben nagyon megérintett ez hogy teljesen más mint én.. máshogy van ezzel a kapcsolattal.. de hetek óta viszont már nem nagyon foglalkoztat, és sokszor már azt érzem hogy lehet nem vagyunk egymáshoz illők..


Viszont rettentően felek a szakítástól, a változástól és úgy mindentől, hogy mi lesz utána!:(


Szerintetek mit tegyek? Ez normális? Vagy velem van a baj?



2021. febr. 18. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak a vältozästól félsz, es egyébként semmi mästól, Akkor merj lépni.

De elôtte azért pròbäljätok meg helyre hozni. 4 év kär Lenne.

Persze, ha nem megy, akkor hagyni kell.

2021. febr. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj erről vele, ha már magától nem jön rá, hogy ez így egyáltalán nem Oke. Ha tényleg szeret akkor változtatni fog, mert nem fogja hagyni, hogy emiatt vége legyen köztetek. Ha nem változtat akkor nincs értelme szerintem egy ilyen kapcsolatban benne lenni. Velem is hol hasonló, én szóltam a páromnak és próbált változtatni.
2021. febr. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Szerintem ne a szakítás legyen az első reakciód, hiába érthető és jogos amit érzel a leírt változás miatt. Ha szereted, megéri először komolyan megbeszélni vele a dolgokat, köntörfalazás nélkül. Lehet, hogy megmenthető a kapcsolat, Ő is szeret Téged annyira, hogy változtasson, de nem derül ki, hogy erre hajlandó-e, ha nem beszélsz vele. Persze ezek után is minden gond nélkül lehet az a döntésed, hogy vége. Ha viszont már most odáig fajult a dolog, hogy a Te oldaladról is változtak az érzések a viselkedése miatt, és nem szeretnéd helyrehozni a kapcsolatot, akkor nincs értelme húzni az időt. Ha most sem tudjátok megoldani, varázsütésre a jövőben sem fog menni. Akkor meg már nem jobb most "új életet kezdeni", túlleni a változáson, mint évek múlva? Kitartást!:)
2021. febr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Már megtörtént többször a "komoly beszélgetés" és elmondtam neki hogy nekem ez rossz stb, és volt szó a változásról is, de semmi nem változik már pár hónapja.. :(


Köszönöm egyébként a válaszokat!

2021. febr. 19. 13:36
 5/11 anonim válasza:
100%

Az első fontos dolog hogy próbálj meg vele beszélni. A második ha a beszélgetés után is ugyan ezt fogja csinálni akkor mond el neki hogy mit érzel. Pl(engem ez és ez bánt)

Bármikor fordulhatsz hozzám segítek 😊

(én is voltam ilyen kapcsolatban) úgy hogy tapasztalatokat tudok elmondani+tanácsot. Sok sikert 😊

2021. febr. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Megszokta ahogy viselkedtél vele, most meg már elvárja. Beszéltetek erről, de eredménye nem volt. Megelégelted. Vajon meddig fogod még bírni vele örökös elégedetlenségeddel? Nem sokáig. 4 éved már ráment erre a nem kívánatos kapcsolatra. Ha bejelented, hogy szakítasz, akkor fűt-fát fog ígérni, DE NEM TARTJA BE!!!

Ne pazarold az ifjú éveidet...!

2021. febr. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia, ha megkérdezhetem végül sikerült megbeszélnetek?
2021. nov. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szia! Azóta is vele vagyok, megbeszéltük de még nem igazán javult a dolog!:(
2021. nov. 23. 22:50
 9/11 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy jobb legyen mindkettőtöknek tennie kell érte.
2021. nov. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, gondolom hogy nagyon nehéz lehet 4 éves kapcsolatot elengedni, de februárban írtad ki a kérdést, és most november van. 9 hónap telt el, és ha ennyi idő alatt nem változtak a dolgok, akkor szerintem nem érné meg erőltetni.

Persze beszélhetsz vele mégegyszer, hogy ő mit gondol a helyzetről, de én nem látom értelmét annak, hogy pazarold az időd egy olyan párkapcsolattal, amiben nem is vagy igazán boldog.

2021. nov. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!