Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogy döntsek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy döntsek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


4 éve vagyok kapcsolatba a barátommal,én ugyanúgy szeretem őt mint ahogy a legelején is, folyamatosan kedveskedek neki, meglepem őt.. viszont ő semmi ilyet nem add vissza nekem!

Ha bókólni is akar akkor ugy teszi mintha a haverjához beszélne, azt is elvicceli, tényleg soha semmi kedves szándék nem jön belőle, azt hozzá kell tennem hogy rendszeresen játszik a számitogépen, hivhatjuk függőnek mert sajnos az is. Minden este ott ül hajnali 2-3-ig, nincs egy normális esténk se..

De én igyis reggelit keszitek neki, ajandekokat adok neki es kicsit úgy érzem mintha egyedül én lennék benne ebbe a kapcsolatba ő meg csak igy van.. az utóbbi időbe már fel sem húztam magam emiatt, régebben nagyon megérintett ez hogy teljesen más mint én.. máshogy van ezzel a kapcsolattal.. de hetek óta viszont már nem nagyon foglalkoztat, és sokszor már azt érzem hogy lehet nem vagyunk egymáshoz illők..


Viszont rettentően felek a szakítástól, a változástól és úgy mindentől, hogy mi lesz utána!:(


Szerintetek mit tegyek? Ez normális? Vagy velem van a baj?



2021. febr. 18. 21:54
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

10. Pontosan egyetértek!

El sem hiszem, hogy már 9 hónap eltelt és semmi nem változott! Szerintem itt az ideje elgondolkodnom, hogy vége :(

2021. nov. 24. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!