Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem vagyok szerelmes?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
Van egy lány akinek tetszek és nekem is tetszik, de nem tudok szerelmes lenni belé, SŐT senkibe😬 nem tudom ez mitől lehet de nagyon kellemetlenűl érzem magam. Hosszú hajam volt amivel nem néztem ki valami jól és önbizalmam sem volt (ekkor írt rám csaj) le lett vágva a hajam és már sokkal több az önbizalmam és jól is nézek ki , lehet hogy ettől lenne?

2021. febr. 25. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Biztos a hajad tehet róla...úristen.
2021. febr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kettőnek lenne köze egymáshoz, akkor az az, hogy a lány csak addig volt jó, míg a kis önbizalmad pumpálta. Miután úgy gondolod, hogy már jól nézel ki, őt is eldobod, hisz olyan lányokkal ismerkednél, akik tényleg érdekelnek.


Reméljük nem erről van szó, csak szimplán nem vagytok egymásnak valók, lehet túl fiatalok is vagytok. Nem tudsz akarattal szerelmes lenni, ezzel nem tudsz mit kezdeni.


Próbálj arra törekedni, hogy kevésbé bántsd meg ilyenkor a másikat, őszintén zárd le vele, ha így érzel. Figyelj arra, hogy a jövőben ne legyen lehetősége annak, hogy azt érezze a másik, hogy csak kihasználod egy ideig, majd elhajítod.

2021. febr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De tetszik meg aranyos lány és szeretnék vele többet csak az a baj hogy nem vagyok szerelmes belé 😕volt régen egy lány aki csak jatszadozott velem és utána már hiába ismertem meg bármilyen szép lányt egyszerűen nem tudtam szerelmes lenni
2021. febr. 25. 13:40
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen tizenéves mánia, hogy szerelmesnek kell lenni egy kapcsolathoz. Meg hogy ha lecsillapodnak a hormonok, akkor meg el KELL hagyni a másikat, mert "már nem vagyok szerelmes". A hormonális szerelemnek semmi köze a másikhoz, bizonyos korban az ember egy zellerbe is képes belezúgni. Szerintem a problémád gyökere valami gyerekkori pszichés dolog, ha egy "játszadozó" lánytól ilyen reflexed kapcsol be a többire.
2021. febr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az első barátnőm személyiségébe lettem szerelmes. Ahhoz viszont össze kellett jobban ismerkedenünk. Lehet ez így hülyén hangzik de nekem ez nem jött elsőre. Mikor összejöttünk tetszettünk egymásnak és vonzódtunk egymáshoz. Ezt az ember nem maga dönti el hogy kibe lesz szerelmes. Ha megpróbáljátok lehet nektek is kialakul.
2021. febr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd én is ilyen vagyok, csak lányba, és nem vágtam le a hajam. 🤷‍♀️
2021. febr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

Szerelmesnek lenni... Igazából mit is jelent? Őszintén van barátom, akit imádok és úgy érzem ő életem fénypontja. Simán eltudom képzelni, hogy egyszer feleségül menjek hozzá... Mert miért ne? ( a reális hangok a fejemben sírva röhögnek amikor épp az esküvői ruhámon gondolkodom, de sh)Szóval első és utolsó gondolatom a napomon a fiú, de így... Ezt már nevezhetem szerelemnek? Vagy csak simán fellángolás? Stbstbstb.


Aztán az igazi kérdésedre a válasz... Tudsz szerelmes lenni. Mindenki tud szerelmes lenni, csak épp még nem találtad meg AZT a lányt, aki majd előhozza ezt belőled. Lehet pont az a csajszi akivel most kavarsz végül meg fog hódítani, de lehet nem. Ezt előre nem lehet megmondani.

Én például 16 éves koromig meg voltam győződve, hogy én se tudok majd sose szerelmes lenni. Úgy éreztem magam mint egy jégkirálynő.

Barátnőim ide-oda sztorizgattak, hogy "Úúú! Ő annyira szerelmeees! ÚÚ barátom így meg úgy! ÚÚÚÚ te nem vagy senkivel? SZERELMES SE VAGY???"

Szóval...ez még jobban előhozta bennem, hogy valami hibádzik velem, közben meg teljesen okés voltam és vagyok e téren.

És nekem is voltak kavarásaim. Voltak fiúk, sőt még csókot is kaptam... És külsőre tetszettek az emberek... De mégse volt ott az a dolog, aminek ott kellett volna lennie.

Fejben tudtam, hogy azokkal a fiúkkal minden rendben, helyesek, kedvesek stbstbstb... De engem nem mozgattak meg, és teljesen abban a hitben éltem, hogy velem van a gond.

Aztán közben meg csak meg kellett várnom AZT az embert. :)

2021. febr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az eddigi párkapcsolataimmal mind úgy kezdődött a kapcsolat, hogy szimpi volt, de semmilyen fellángolást nem éreztem. Aztán jártunk 1-2 hónapot és már nyakig beléjük voltam zúgva. Ha a fellángoláshoz kötöttem volna, hogy összejöjjek-e valakivel, elmehettem volna nyugodtan remetének.
2021. febr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!