Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miért nem sikerül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem sikerül találkozni a barátommal?

Figyelt kérdés
Szóval októberben összejöttem egy fiúval. Nagyon megszerettem és minden jó volt köztünk. Aztán jött az online oktatás és megváltoztak a dolgok. Osztálytársak vagyunk ezért minden nap együtt voltunk és suli után is taliztunk de most kb 60km van köztünk(régen kolis voltam). Az online suli eleje óta nem találkoztunk. Azt beszéltük meg hogy megismerkedünk egymás szüleivel is szóval ugye először hozzánk jött volna át. De valahogy sosem jött össze, mindig közbe jött valami. Aztán december körül már alig keresett. Még csak jóreggelt vagy jóéjt üzit se kaptam. Ha én kerestem akkor meg flegmázott amit utálok és előtte nem is csinálta. Egy idő után kicsit betelt a pohár ezért szakítottam vele. Utána megbántam és nagyon sokat sírtam miatta. A közös barátainktól azt hallottam vissza hogy nem érdekli ezért próbáltam én sem erre gondolni. Elkezdtem úgymond kavarni neten egy másik fiúval akit kezdtem megszeretni és minden este 4-6 órát hívásoztunk de még akkor is ő járt a fejemben és hozzá hasonlítgattam.Az volt a fejemben hogy megpróbálhatnánk megbeszélni. Kb. 3 hét múlva ráírtam és elmondtam az érzéseimet ő viszont időt kért hogy átgondolja. Rá két napra azt mondta neki ez nem menne mégegyszer de Valentin napon meggondolta magát és megint összejöttünk. Azóta már többet foglalkozik velem mint előtte de a találkozás sehogy sem jön össze. Pedig én nem erőltetem rá ő mondja, hogy szeretne lejönni hozzánk mégis az utolsó pillanatban lemondja. Mindig közbejön valami pl. Dolgozik, nem engedik el, nincs pénze lejönni stb. Most megsértődött azon hogy nem hiszem el neki ezeket és azt gondolom hogy csak kifogás. Én próbálkozok de őszintén rosszul esik mikor látom hogy mások 200+km távolságnál is 2 hetente taliznak nekünk meg kb 4hóbapja nem jön össze. Nekem kicsit azért furcsa. Nem tudom, hogy mit gondoljak higyjek neki vagy sem. Félek hogy megint szakítás lesz a vége. Valaki tudna mondani bármilyen tanácsot?

2021. febr. 25. 23:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Még gyorsan dobd
2021. febr. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Pont a szakítást szeretném elkerülni 🥺
2021. febr. 26. 00:32
 3/19 anonim válasza:
100%
Ahol van kifogás ott nincs szerelem
2021. febr. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szoval osztalytarsad, es osszel o kolis voltal, de most 60 km van koztetek, es neha azert nem er ra, mert dolgozik.

Ertem.

60 km nem tavolsag, felulnek a buszra/vonatra egy reggel, es odamennek, megneznem, mit csinal. Pl szombaton. Persze o nem tudna, csak amikor ott allok a hazuk elott.


Utana eldonthetned, hogy akarsz-e szakitani vagy sem.

2021. febr. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan aranyos. :) Majd kinövitek. :D
2021. febr. 26. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

3. Lehet igazad van

4. Ezzel csak az baj hogy fogalmam sincs hol lakikxd

5. Ezt hogy érted?

2021. febr. 26. 08:58
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Úgy értem, hogy elég gáz ez a történet így, hogy magatok sem tudjátok mit akartok.

Gondolom kb. 16 lehetsz. Nem is baj annyira, ebben a korban ez az általános.

2021. febr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarod elkerülni a szakítást?Az ilyen kaliberű emberekkel pont,hogy szakítani kell.

Ez milyen kapcsolat,hogy csak online vagytok együtt de találkozni nem találkoztok?Semmilyen,mert ez nem kapcsolat 😃

2021. febr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nagyon megszerettem és nem akarom elveszíteni. Amúgy minden megoldódna ha visszamehetnénk suliba:( Ja és 15 vagyok:)
2021. febr. 26. 10:23
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen amúgy se tartana sokáig ez a kapcsolat, úgyhogy tök mindegy
2021. febr. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!