Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem ebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Kérdésem lenne, viszont a szöveg kicsit hosszú lesz, egy történetet fogok elmesélni, úgyhogy csak az maradjon, és olvassa el, aki ténylegesen kíváncsi rá, segíteni szeretne, és nem azért jött, hogy kioktasson, vagy belekössön a dolgaimba. Ennek fényében olvasd el a szöveget!

2019 őszén kezdődött minden, amikor gimibe mentem. Nem ismertem senkit, új volt minden, mindenki. Nálam is, mint valószínűleg a legtöbb tininél, elkezdett jelentkezni a másik nem iránti érdeklődés. Meg is tetszett egy lány, próbáltam a társaságában lenni amennyit csak tudok, és ez nagyjából sikerült is. Együtt mentünk le ebédelni, sokat beszélgettünk, minden jól ment.

Aztán egyik nap beszéltem egy másik lánnyal, és elkezdtünk komolyabban beszélgetni. Egyre többet és többet, majd elmentünk találkozni, és a végén összejöttünk. Viszont én nem akartam a másik lánnyal elveszteni a kapcsolatomat, úgyhogy továbbra is beszélgettünk. Még moziba is mentünk, vele és a barátnőmmel. Még itt sem volt semmi gond.

Az első baj a tavaszi karanténban kezdődött. Találkozás hiányában a barátnőmmel eltávolodtunk, aztán lassan szétmentünk. Nem volt veszekedés meg semmi, közös megegyezés alapján történt.

A legnagyobb gond akkor kezdődött, amikor nyár végén elmentünk egy táborba, ahol a volt barátnőm és a másik lány is ott volt. Ez a tábor alatt a volt barátnőm megmutatta a másik lánynak egy több mint fél éves üzeneteimet, amiben nem a legjobb színben tüntetem fel a másik lányt, viszont az egészet csak azért írtam, hogy a volt barátnőm azt higgye, hogy nem tetszik nekem az a lány. Na mindegy, a lényeg, hogy összevesztem a másik lánnyal.

Az elején nagyon durva volt, semmibe vett, ha mégis akkor is folyamatosan szidott/bosszantott. Megszégyenített az osztály, tanárok, és sok ember előtt. Aztán ez idővel megváltozott, kezdett elegem lenni belőle, így kialakult egy kölcsönös bosszantás. Aztán végre el tudtam olvasni az üzeneteket, amikkel megbántottam (mert addig nem is tudtam, melyik üzenetekről van szó), így végre bocsánatot tudtam kérni tőle. Meg is bocsátott, ki is békültünk, de csak elméletben. A bosszantást nem hagyta abba, viszont most már azt mondta, hogy csak baráti viccelődés.

Nem javult a helyzet, továbbra is húzott, én is őt, és nem mondanám, hogy azóta kibékültünk volna. Valaki, akit megkérdeztem komolyan állította, hogy tetszem neki, nem akarom elhinni neki, mert szerintem egyáltalán nem igaz.

Van esetleg valami tanácsotok, ötletetek, mit csináljak, hogy kibéküljünk, és újra olyan jó barátok legyünk, mint tavaly? Illetve igaza lehetett annak, aki mondta, hogy tetszem neki?

Köszönöm, ha végig olvastad, és segítőkész választ adsz!



2021. febr. 27. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem tetszettél neki és azért csinálja.

Van aki ellenségesen mutatja ki a tetszését, hogy mások előtt ne bukjon le.

Egy normális tini szerintem inkább csak haragudna és nem beszélne veled, bár ez attól is függ hogy mit írtál.

Viszont hogy nyilvánosságra hozza és ezzel szivat, az szerintem már nem normális dolog.Én a helyedben nem reagálnék rá, mert amíg látja hogy reagálnak rá az emberek, köztük te is addig fogja csinálni, hogy bosszantson téged.

Ha nem reagálsz rá, akkor abba fogja hagyni.

Az hogy ő a bocsánat kérésedet elfogadta, de utána még tovább csinálja, szerintem ott tetszés állhat emögött.

2021. febr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Akkor szerinted is van rá esély, hogy tetszés állhat a háttérben?
2021. febr. 27. 22:18
 3/5 anonim válasza:
89%

Szerintem igen is bejossz neki és így próbálja leplezni és kicsit távol tartani téged magától mert fél ha össze jösztök és nem úgy alakulnak a dolgok ahogy szeretnétek akkor elveszít ennél jobban is.

Szerintem próbálj meg vele egy kicsit kettesbe maradni és hívd el sétálni vagy valahova,és hidd el fogod érezni, hogy mit is szeretne. 🙂

2021. márc. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak nagyon félek, hogy elutasít, és akkor nagyon kínos lesz köztünk, illetve mindenkinek elmondja, és röhögnek majd rajtam.
2021. márc. 1. 21:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Jóindulattal felhívom a figyelmed arra, hogy ha meg is bocsátott, ha együtt is lesztek ezek után - a lány nyeregben ül, mert megbocsátott és ezt a megbocsátást minden kisebb szóváltásnál a fejedhez vághatja. Meddig bírnád ezt komoly veszekedés nélkül?

Te ismerheted őt annyira, hogy megtenné-e ezt. Én csak tippeltem.

Ffi.

2021. ápr. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!