Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elfogadható így a korkülönbség?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható így a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Szerintetek egy 14 éves lány és egy 18 éves fiú lehet együtt lelkiismeretfurdalás nélkül? Nem nagy korkülönbség ez ilyen korban?

2021. márc. 7. 13:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
59%
Ezt kérdezd meg apádtól. De azt mondom, hogy ne lepődj meg a két hét szobafogságon kislány.Kissé korai még nagyfiúk szerszámával játszadoznod.
2021. márc. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
41%
Egyáltalán nem nagy korkülönbség. A lányok amúgy is előbb érnek. Ha szeretitek egymást akkor ez lényegtelen. Ez miatt senki nem fog lenézni titeket, és hozzá teszem hogy ezt az emberek 90%-a így gondolja.
2021. márc. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
83%

Ha csak azt a szempontot nézzük, hogy neked mi az igényed és neki...

Voltaképp arról van szó, hogy szeretnél szopni, dugni 14 évesen vagy nem? Mert ő szeretné, ha szeretnéd.

2021. márc. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Jesszus! Nem "úgy" együtt! Járásról lenne szó, ahol még nem tartunk. És ő egyébként sem olyan. ( Tudom, hogy sablonosnak tűnik, de én már régebbről ismerem és tényleg nem. )
2021. márc. 7. 15:55
 5/26 A kérdező kommentje:
Egyébként akkor szerintetek hány évet kéne még várnom? Régóta vagyok már szerelmes belé, és lehet, hogyha nem most, akkor soha többet. Nagyon helyes srác és szerintem nem lenne nehéz neki bárki mást találnia.
2021. márc. 7. 15:59
 6/26 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nem lenne ezzel bajom, de nem vagyok sem az anyád, sem az apád, hogy megmondjam mit csinálhatsz.
2021. márc. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
90%
Hát az rajtatok múlik, nem ezen a négy éven. Viszont a Gyakorival még kellett volna várnod 2 évet :). Minden jót!
2021. márc. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
46%
A Gyakorihoz sem vagy elég idős nem hogy a hardcore szexhez. Mit gondolsz, egy 18 éves csávó mit szeretne veled csinálni? Kislapáttal játszani a homokozóban?
2021. márc. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
76%
Szegényt minek oltjátok? Egyáltalán tudjátok hogy ő a lány?
2021. márc. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
35%
Egyáltalán nem nagy a korkülönbség. Párom is 14 volt mikor összejöttünk, én 19. 28 éve vagyunk együtt 🤷‍♂️
2021. márc. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!