Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elfogadható így a korkülönbség?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható így a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Szerintetek egy 14 éves lány és egy 18 éves fiú lehet együtt lelkiismeretfurdalás nélkül? Nem nagy korkülönbség ez ilyen korban?

2021. márc. 7. 13:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
72%
11# Unalmas már a kamuzásod xD
2021. márc. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
30%
#12 Miből gondolod hogy kamu? Mert egyébként egyáltalán nem az.
2021. márc. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
69%
Nekem az a gyanús, hogy 18 éves, régóta ismered és nincs valamilyen társa, mert (szerinted) nem os (olyan). Biztos, hogy nem fog sokat várni veled a szexszel. Rajtad áll, de én nem sok jövőt jósolok nektek. Ha huszonévesek vagy idősebbek lennétek, akkor lehet jövője, de ilyen fiatalon...?
2021. márc. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Mi a gyanús rajta?! Intelligens fiú, akinek lehet, hogy a kommunikáció fontosabb, mint a testiségek! Nem hiszem el, hogy hogyan lehettek ennyire előítéletesek! Attól még mert hímnemű és tinédzser, van agya!
2021. márc. 7. 20:08
 15/26 anonim ***** válasza:
90%

Mi idősebbek az élettapasztalatainkból írunk, amit írunk. Mi csak pár sorod alapján ismerjük őt, Te pedig sokkal de sokkal jobban.

Ha biztos vagy a dolgodban, akkor miért írtad ki a kérdést? Állítom, hogy nekünk válaszolóknak elfogadható, hiszen nem vagyunk érintve.

A szüleid kérdezd meg erről, hiszen kiskorú vagy.

2021. márc. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem nagy
2021. márc. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
54%
Szeintem egy kicsit sok de ha helyes akkor ösze jönnék vele
2021. márc. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
0%

kor csak egy szám ahogy a börtön is csak egy hely :D

sok mindentől függ szerintem ez, de nem hinném hogy vészes főleg 2021-ben már annak is örülhetünk hogy....... :D szóval hajrá.

2021. márc. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
89%

Úgy nézve, hogy 14 és 18, kicsit még korai, mivel te még kamasz vagy (pontosabban nemrég lettél az, ha úgy tekintjük, mert lehet olyan is, hogy 17 és 18 évesek, ami viszont már nem számít korainak), ő pedig már felnőtt.

4 év különbség az még elmegy, viszont nézni kell a kort is, hogy mik között különbség. 18 és 22 az már szerintem teljesen megfelelő.

2021. márc. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen volt egy 21 éves barátom. Felnőtt fejjel visszagondolva ez nagyon durva, csodálom hogy anyám nem zárt be 18 éves koromig a szobámba miatta. Viszont a szex még témának sem nagyon jött fel soha. Csók volt köztünk a maximum testiség, 1-2x beszélgettünk arról, hogy majd egyszer lefekszünk, de nem is erőltette soha.

Később, 17 évesen amikor már komoly kapcsolatom lett, ott is várt rám a pasi 3 hónapot, mire azt mondtam hogy oké, én is akarom. Ott azért már szóbajött a téma gyakrabban, többször elmondta a srác, hogy kíván engem, de ott sem lettem belekényszerítve semmibe. Azóta meg már 7 év eltelt és össze is házasodtunk, szóval higgyétek el, nem csak ösztönlény pasik vannak.

Szerintem nyugodtan lehet együtt egy 14 és 18 éves, ha akarnak lefekszenek egymással, csak ne legyen kényszer egyik félnek sem. (Személy szerint korainak tartom ilyen korán a szexet, de a kérdés amúgy sem erre irányult.)

2021. márc. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!