Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Csak szórakozik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Csak szórakozik velem🥺?

Figyelt kérdés

Pénteken rá írtam egy lányra,hogy szivesen megismerném persze ezt kreatívabban megfoggalmazva tök jól elbeszélgetünk


szombaton én kerestem megint jól elbeszélgetünk


vasárnap meg ő engem beszélgetünk minden jó volt

Én fell hivtam és kinyomot azt írta ,hogy most családi ebéd van ezt elfogadtam megértetem kértem,hogy hivjon mikór rá ér és azt írta ,hogy talán..


Hétfön én írtam nőnap alkalmából és,hogy egy talira ivitáljam és ebbe belle ment!

Hétvégere lett leszervezve én szerdára akartam de sok leckéje van ezért lett am szombatra szervezve a tali

Fell hívtam írta hogy neki most órája van ezért nm tudunk beszélni írtam neki hivjon amikor neki jó írta rendben..nm hivot és nem is írt..


Szerdán én írtam rá rákerdezrwm hogy hivás de megint tanúlt és egy kicsit fura,hogy talizni akar de hivásozni nem akar..


Ma vagy is csütőrtökön idópontot válttotam mert nem volt jó az első..azt írta ,hogy akkor is jó ma már nem kérdezem meg tőle hogy hivásozunk e meg szentem nem is fogok rá írni max a randi után


2021. márc. 11. 18:32
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:

Őszintén én nagyon nem bírom elviselni, ha valaki tapadós, nagyon sokan vannak akik nem szeretnek telefonon beszélni, mert egy nincs idejük rá, vagy alapjáraton csak nem szeretnek ott beszélni.

Én a helyedben nem hívogatnám, majd akkor amikor már tényleg kialakul valami köztetek és tudod hogy a másik is azt érzi amit te.

Írjatok, és ennyi. Nem szabad hagyni hogy ez a hülye technológiai fejlődés megölje az emberi kapcsolatokat!

2021. márc. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:

Értem csak olyan fura ,hogy talizni akar de hivásozni meg nem úgyan írta ,hogy nem ér rá de végülés miért hazudna..

Na de ez majd úgy is kiderűl!

2021. márc. 12. 01:12
 13/42 anonim ***** válasza:

Szerintem ne hívd ennyiszer, nekem is a hideg futkosott a hátamon ahogy olvastam, annyira tapadós dolog.

Lehet tetszel neki és pont ezzel rontod el.

2021. márc. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Ertem én de fura akkor is de nem hivogatom ak a randig ami szombaton lesz ne is írjak rá?
2021. márc. 12. 01:31
 15/42 anonim ***** válasza:
De pénteken, hogy akkor áll még a tali ? Ne ess túlzásba, ennyi bőven elég lesz. Aztán majd meglátjátok élőben a többit.
2021. márc. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
Szobaton lesz a tali jó oke köszi neked is meg mindenkinek aki segitetet
2021. márc. 12. 01:50
 17/42 anonim ***** válasza:

Simán lehet, hogy fél, zavarban van a hívástól. Nem írtad le hány évesek vagytok, de tinédzser korban én is jobban éreztem magam hívás közben.


Végülis a taliba bele egyezett. Talalkoztatok mar egyébként vagy csak facebookrol ismered?


Szerintem is elég, ha pénteken írsz neki egy üzenetet, hogy áll még a találkozó, van kedve?

2021. márc. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:

Elírtam

Tinédzser korban én is jobban éreztem magam írás közben*

2021. márc. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
Ő 18 én 17
2021. márc. 12. 08:07
 20/42 A kérdező kommentje:
Ja és igen fb ismerkedtunk meg
2021. márc. 12. 08:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!