Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Csak szórakozik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Csak szórakozik velem🥺?

Figyelt kérdés

Pénteken rá írtam egy lányra,hogy szivesen megismerném persze ezt kreatívabban megfoggalmazva tök jól elbeszélgetünk


szombaton én kerestem megint jól elbeszélgetünk


vasárnap meg ő engem beszélgetünk minden jó volt

Én fell hivtam és kinyomot azt írta ,hogy most családi ebéd van ezt elfogadtam megértetem kértem,hogy hivjon mikór rá ér és azt írta ,hogy talán..


Hétfön én írtam nőnap alkalmából és,hogy egy talira ivitáljam és ebbe belle ment!

Hétvégere lett leszervezve én szerdára akartam de sok leckéje van ezért lett am szombatra szervezve a tali

Fell hívtam írta hogy neki most órája van ezért nm tudunk beszélni írtam neki hivjon amikor neki jó írta rendben..nm hivot és nem is írt..


Szerdán én írtam rá rákerdezrwm hogy hivás de megint tanúlt és egy kicsit fura,hogy talizni akar de hivásozni nem akar..


Ma vagy is csütőrtökön idópontot válttotam mert nem volt jó az első..azt írta ,hogy akkor is jó ma már nem kérdezem meg tőle hogy hivásozunk e meg szentem nem is fogok rá írni max a randi után


2021. márc. 11. 18:32
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
Már rég ma lesz
2021. márc. 13. 08:02
 32/42 A kérdező kommentje:
Meg volt a tali de nagyon elrontotam..de tényleg a végen kinos csönd volt és én ijetembe elmentem és úgy köszöntem el ,hogy csá nagon bunko voltam olyan kinos voltam...de ezt nem rég leírtam neki hogy zavarba voltam stb..szoval várom,hogy visza írjon kiváncsi leszek..
2021. márc. 13. 16:19
 33/42 anonim ***** válasza:
eleg gaz vagy 🥺🥺🥺🥺
2021. márc. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
Na ird le mi történt...
2021. márc. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Nem úgy kellett volna elköszönni.
2021. márc. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
Csak barátként gondolt rám..na mind1 neki ez a tali nem jelentet semmit..de nem érdekel megtörrent tanultam belőle majd másképp fogók csajozni
2021. márc. 14. 15:51
 37/42 anonim ***** válasza:
neked sztem nem valo a csajozas, budosnagy pancser vagy! :D 🥺🥺
2021. márc. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

Ritka, hogy ilyen korban az idősebb lányok fiatalbb fiú iránt érdeklődjenek. Ilyen korban még 1 év is jelentős különbséget jelent érettség terén.

Hát ezért nem akart veled telefonálni meg vonakodott: nem akarta, hogy félreértsd. Ez nem jött össze.

2021. márc. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
Hát ja tényleg ez az 1 év..ezt már többen is mondták nekem ,hogy ez az 1év soknak számít ebben az időben de nem negatívan fogom fell mert csak annál rosszabb lesz! Majd lesz olyan lány aki elfogad és randizik velem de inkább egy évvel fiatalabb lánnyál próbálkozok majd de mindenkinek köszönöm a hozzá szólását aki próbált segíteni nekem ☺
2021. márc. 14. 16:38
 40/42 A kérdező kommentje:

És amúgy mikór találkoztunk nem éreztem azt a szikrát amit éreznem kellet volna:/

Meg mikor adtam neki rágot véletlenül megérintette az ujjamat na és akkor se azért ilyenkor kéne érezni valami kis pizsergést nem? Szal lehet jól alakult és nem lett több egy kis talinál

2021. márc. 14. 16:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!