Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Csak szórakozik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Csak szórakozik velem🥺?

Figyelt kérdés

Pénteken rá írtam egy lányra,hogy szivesen megismerném persze ezt kreatívabban megfoggalmazva tök jól elbeszélgetünk


szombaton én kerestem megint jól elbeszélgetünk


vasárnap meg ő engem beszélgetünk minden jó volt

Én fell hivtam és kinyomot azt írta ,hogy most családi ebéd van ezt elfogadtam megértetem kértem,hogy hivjon mikór rá ér és azt írta ,hogy talán..


Hétfön én írtam nőnap alkalmából és,hogy egy talira ivitáljam és ebbe belle ment!

Hétvégere lett leszervezve én szerdára akartam de sok leckéje van ezért lett am szombatra szervezve a tali

Fell hívtam írta hogy neki most órája van ezért nm tudunk beszélni írtam neki hivjon amikor neki jó írta rendben..nm hivot és nem is írt..


Szerdán én írtam rá rákerdezrwm hogy hivás de megint tanúlt és egy kicsit fura,hogy talizni akar de hivásozni nem akar..


Ma vagy is csütőrtökön idópontot válttotam mert nem volt jó az első..azt írta ,hogy akkor is jó ma már nem kérdezem meg tőle hogy hivásozunk e meg szentem nem is fogok rá írni max a randi után


2021. márc. 11. 18:32
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

Én is online ismertem meg több alkalommal is azt, akivel később összejöttünk.

Az első alkalommal még nálatok is fitalabb voltam, és nagyon jó volt csetelni, és el kellett ltelnie legalább több hónapnak, amíg vettem a bátorságot, hogy fel is hívjam az illetőt, és akkor is eszméletlenül izgultam. A találkozásig még több idő telt el. Később össze is jöttünk, de könnyen meglehet, ha az illetőt ennyire erőlteti, mint te, akkor már az első hét után faképnél hagyom, mivel utálom, ha valaki erőltet valamit, és leszarja, hogy nekem korai vagy kellemetlen.

A második alkalommal is pedig akkor azért már idősebb voltam mint ti nagyon izgultam, amikor először hallottam az illetőt, de végül is nagyon pozitívan sült el, és utána olyan gyakran beszéltünk, amilyen gyakran csak lehetett. Ez évekkel azelőtt volt és azóta is szeretjük egymást és együtt vagyunk. Az ismerkedés eleje nagyon izgalmas és élvezetes rész, szerintem semmi értelme elsietni.


(Nem tudom megállni, hogy ne jegyezzem meg, hogy 17 éves létedre azért tudhatnál már helyesen írni/beszélni. Mi az a "hívásozás"? Nem telefonbeszélgetésre vagy hívásra gondoltál? Ez valami újfajta szleng? Szerintem nagyon irritáló... Bocsi ha rosszul esik a kritika, de szeritnem ha élőben is így beszélsz, én nem csak a hölgyemény helyében aggódnék a "hívásozás" miatt...)

2021. márc. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
Nem sértetél meg oda fogok figyelni a helyes írásomra! De nem tünik annak a félős lánynak szerintem egyáltáln nem beképzelt de nem is mondanám féléknek...de lehet ,hogy csak csetben ilyen nem tudom..de akor randi után várjak ,hogy ő írjon? Vagy mit csináljak szerintetek? Ez még menthető?
2021. márc. 12. 11:05
 23/42 A kérdező kommentje:
De ő nem írta nekem egyszóval sem ,hogy neki ez kelemetlen szal ha ezt írta volna figyelembe veném és megvárnám ,hogy ő hivjon de az elején írta ,hogy ez neki új de nem gondoltam volna hogy a hivásba nem megy belle a taliba meg igen na mind1 majd kiderul ,hogy mi lesz ebbol
2021. márc. 12. 11:09
 24/42 A kérdező kommentje:
Ja és ha jól alakul a randi akkor meg kérdezem tole azt ,hogy ha te komolyan gondolod velem akkor még találkozhatünk vagy inkább ne? Am az a helyzet ,hogy 17 éves létemre még nem csajoztam ez az első..🙄
2021. márc. 12. 11:16
 25/42 anonim ***** válasza:
Vagy csak utál telefonálni (idegenekkel). Én sem beszélek telefonon, csak a családtagjaimmal, meg néha a barátokkal.
2021. márc. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
Hát oke én minden esetre holnap ott leszek a talin és majd meg láttom ,hogy mi lesz
2021. márc. 12. 18:10
 27/42 anonim ***** válasza:
Majd meséld el nekünk, én szurkolok neked
2021. márc. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
Majd le írom😊
2021. márc. 12. 19:08
 29/42 A kérdező kommentje:
Tökre kedves töled,hogy érdekel☺
2021. márc. 12. 19:13
 30/42 anonim ***** válasza:
Egyébként írtál ma neki? Beleegyezett a taliba?
2021. márc. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!