Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan közelítsek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közelítsek?

Figyelt kérdés

Egy kis segítségre lenne szükségem. Szoktam menni kutyát sétáltatni, gyakran találkozunk egy velem egyidős lánnyal. Nekem nagyon bejön, lehet hogy belezúgtam. Nem beszédes, azt vettem észre hogy amikor a közelemben van, akkor mosolyog, ha megszólítom, mintha zavarban lenne. Hogyan tudnék közelíteni?

Ha valamire még kíváncsiak vagytok, akkor szóljatok!



2021. márc. 12. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj vele beszélgetni továbbra is, és figyeld meg, hogyan reagál. A mosoly szerintem mindenképp jó jel.
2021. márc. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kutyasétáltatás jó pont,hívd el hogy menjetek együtt. Nekem is bejött volna,ha nem szökött volna el a kutyus addigra... :/ xD
2021. márc. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az szokott használni megnyitásnak, hogy nyugodt, relaxált hangon beszélek, kicsit lassabb mozdulatokat teszek, már majdnem póker arccal, és kérdezek: "mit szoktál csinálni a szabadidődben?" Ilyenkor felsorol pár dolgot, ami érdekesnek hangzik, ismételd meg, és kérdezz bele.


Pl.:

-mivel kötöd le magad ha szabad vagy?

-hát szoktam blbalbalabla focizni blabala

-focizni? Mióta focizol?

-blalabalaba


Ha szeret róla beszélni direkt úgy fog, hogy tudj bele kérdezni.

Arcán is látszik ha jó dologba kérdezel bele, kicsit kinyitja jobban a szemét egy pillanatra, és mosolyogva kezd el dumálni.


Magadat megd az elején tartsd rejtélyesnek, ha kérdez vissza akkor 1 mondat kb. és helyezd őt vissza a reflektor fénybe. Nem szoktam mosolyogni, de a szemkontaktust tartom. Minnél kevesebbet tud rólad, annál jobban fogod érdekelni, minnél többet mond el magáról, annál jobban fog kedvelni.


Bókolni okosan kell, ne bókold mindenért, ha szép, ne mond hogy szép. Dícsérd azt amiben jónak hiszi magát, vagy amiben érzed hogy bizonytalan. Ha focista, mondd hogy úgy sétáltatja a kutyáját mint egy focista. Ha rajzolni szeret akkor kérdezd meg a tájról hogy mennyire tetszik neki, majd elmondja és mondd hogy: "Ezt minden művész így gondolja?" Nem konkrét bókok mégis elismered a lányt.


Ha bókolsz simán, kicsit csavard meg.

Okosnak tűnsz... de lehet, hogy csak a szemüveg miatt.

Tetszik amilyen határozottan sétaltatod a kutyádat, kár hogy megint elfutott 20 méterrel arrébb.


Ha tudtok üljetek le egymás mellé.

Na hajrá papi! Remélem segítettem c:

2021. márc. 13. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Bónusz:

Ha nagyon nem nyílik meg, akkor olyan dolgokba kérdezek bele, amibe én is jártas vagyok és ebben az esetben itt felfedem magam, de csak ennyi. Érezze, hogy hasonlítunk.


Beszúrhatsz a beszélgetések közé kisebb játékokat. Felhőkről beszelgetni kicsit, milyen formájú, hogy visszatérjen a valóságba. Ilyen témák közben jó néha hozzáérni, akár megfogod a vállát és csak nézitek közösen a felhőket. Aztán mindig visszamegyek az alaphelyzetbe, pokerface, nyugodt hang, kicsit "hidegebb" megjelenés, mintha nem törődnék annyira vele.

2021. márc. 13. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezt a választ, nagyon hasznos volt!!!
2021. márc. 13. 06:32
 6/6 A kérdező kommentje:

*Ezeket a válaszokat

Autocorrect

2021. márc. 13. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!