Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudok valamit tenni annak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudok valamit tenni annak èrdekèben, hogy mèg egyszer utoljàra làthassam?

Figyelt kérdés
Ràírtam a sràcra, akivel règen baràtok voltunk, megha nyaranta 2-szer összefutunk, akkor beszèlünk, de amúgy nem. Semmilyen közössègin nem vagyunk meg egymàsnak, de èn ràírtan messengeren hàtha vàlasszol, de nem làttan. Nem tudom, hogy dikret e vagy csak nem nèzi az engedèlykèrèseit. Na mindegy. Eddig úgy voltam vele, hogy majd nyàron a buszmegàllóba idèn is talàlkozhatunk. Erre meglett a jogsia. Örülök neki, hogy sikerült neki, de így màs nem igazàn talàlkozhatunk. Okè ezt mèg meg lehet oldani, de ma derült ki, hogy amint màjussal leèretsègizik, ő kiköltözik Nèmetorszàgba. Utàna meg màr többet nem làttom. Van kèt hónapom, hogy valahogy talàlkozhassak vele. Bàrmit megtennèk èrte azt kivève, hogy beszèlek a tesómmal, hogy szóljon neki. Valaki valami hasznos tanàcsot, mert làttni szeretnèm mègegyszer utoljàra, hogy elmondhassam neki mit èrzek ès elköszönhessek tőle...

#szerelem #búcsúzàs
2021. márc. 17. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem biztos, hogy a legjobb ötlet megnehezíteni neki az elmenetelt..
2021. márc. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, erre èn is gondoltam màr. Nem tudom, hogy mi lenne a legjobb. Neki se szeretnem, ha rossz lenne, de tenyleg nagyon szeretnem legalabb lattni. Es nem tudom, hogy mit kène tennem, mertha hagyom elmenni úgy, hogy nem làttam ès nem mondtam el neki mit èrzek, egy èletre bànnàm ès tudom, ha elmegy akkor többet nem láttom. Mèg el se ment, mert 2 hónapot tuti itt lesz mèg, de màr most volt miatta pàr vègigsírt èjszakàm. Ès tènyleg nem szeretnèk önző lenni, de ha nem teszem meg, akkor magamat egyszóval teljesen tönkreteszem. Nem èlnèm túl, ha úgy menne el, hogy nem tudtunk beszèlni, de tènyleg szeretem ès fontos, hogy neki jó legyen. Nem tudom mi lenne mind a kettőnknek a legjobb. Màr arra is gondoltam, hogy én is kiköltözöm, de ez sajnos nem jàrható opció egyenlőre. :(
2021. márc. 17. 23:58
 3/8 anonim válasza:
El kell engedned, különben felemészt a bánat. Nehéz dolog, nekem is el kellett engednem valakit, úgy hogy minden nap látom. Még kértem hogy tiltson is le, hogy ne tudjak ráírni. Ez még sokkal nehezebb. Van akit szeretnél nagyon, de ő meg nem szeret téged. Ez az élet nagy próbája
2021. márc. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tehát gyakorlatilag a srác nem is tudja hogy szereted? Nem is beszéltek, még facebookon sem ismerősöd, de így bele vagy zúgva? Azt csak tudod merre lakik vagy hova szokott járkálni... Maszkalj azokon a helyeken, hátha összefuttok, és beszelj vele mindenkepp. Nem hiszem hogy neki ezzel barmit is megnehezitenél, de magadon könnyithetsz.
2021. márc. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4-es. Az a helyzet, hogy èn a srácot kiskorom óta ismerem. Èvekig a nagyon jóba voltunk. Kb àltalànos iskolába 7-8-ba kezdett el tetszeni, de úgy voltam vele ez csak gyerekszerelem, szval nem mondtam neki. Utàna szèlszèledt a közös baráti tàrsasàgunk. Ez volt 3 ève. Azóta ritkàn talàlkozok vele. Facebookon nem az ismerősöm, mert új profilom lett, de nem tudtam bejelölni, mert úgy van neki beàllítva, hogy ne lehessen bejelölni (ez nem tudom pontosan hogy működik, csak annyit tudok, h nincs ott a bejelölès lehetősèg. )

De igen, megpróbàlok vele összefutni, hàtha sikerül, mert szeretnèm neki elmondani.

2021. márc. 18. 22:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, ez egy érdekes történet. Remélem sikerül összefutnotok legalább.
2021. márc. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem jön össze, beszélj a tesóddal. Jobb mint reménytelenkedni...
2021. márc. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj el majd a temetésére amikor vén anyóka leszel.
2021. márc. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!