Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetek, az ügy érdekében?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, az ügy érdekében?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is leírnám, hogy mi a helyzet.

Tehát 18 éves fiú vagyok, barátnőm 16 éves akivel 1,5 hónapja együtt vagyunk.

Mostanába sűrűn alszunk együtt, közös programok miatt.

Esténként csak csókolózni szoktunk órákat, mert ő még nem akar egyenlőre semmi többet, ami persze érthető.

Csak ez egyrészt rossz nekem, mert előtte rendszeresen éltem szexuális életemet az exemmel, és nagyon nehezen tudok uralkodni magamon. Nem szeretném kihasználni, mert szeretem, és nem is az elsődleges cél a lefekvés vele.

Csókolozás közbe előváladékos szoktam lenni és nagyon zavar :/


Esetleg valami tippeket tudnátok adni, esetleg tanácsokat? Válaszaitokat előre is köszönöm! Szép napot nektek! :)



2019. máj. 4. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
57%
Előtte verd ki 2-3-szor, akkor nem lesznek ilyen gondjaid.
2019. máj. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez ellen szerintem nincsen nagyon mit tenni. Természetes reakció, ez van haver.
2019. máj. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!