Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék annak érdekében...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék annak érdekében hogy a páromat elfogadják a szüleim? Sajnos tiltják tőlem és már elég komoly dolgok történtek!

Figyelt kérdés

Én 17 éves lány vagyok,a barátom pedig 24. Már fél éve tart ez az egész mizéria. Édesanyám mikor először bemutattam neki kedves volt vele, aztán másnap már a barátom volt a világon a legrosszabb ember akivel valaha találkozott. Pedig tényleg a lehető legnormálisabban viselkedett és semmi rosszat nem mondott. Tehát még arra sem hagytak esélyt hogy normálisan megismerkedjenek. Azóta csak a veszekedés megy, állítólag ha ezzel a fiúval maradok akkor nem fogok továbbtanulni holott én leültem a szüleimmel és elmagyaráztam hogy a tanulmányaimnak nincs semmi köze a kapcsolatomhoz, tovább fogok menni és ezt semmi nem befolyásolja.

A barátommal kapcsolatban annyit hogy Ő Erdélyből jött ezáltal kicsit furábban beszél magyarul.Szerintem legjobban ez nem tetszik nekik, hogy erdélyi.

A lényeg az, hogy a napokban anyukám már elküldött itthonról, hogy költözzek el a g***be! Hát én fogtam is magam és elmentem a barátommal. Mivel még nem vagyok 18 éves, sajnos nem mehetek oda ahova akarok ezért rendőri kísérettel jöhettem haza!

Én úgy érzem megéri kitartani a barátom mellett, de azt is figyelembe kell vennem hogy Ők azért mégis csak a szüleim és Ők támogatnak engem!

Röviden ennyi lenne, bármilyen kérdésre válaszolok ha nem tiszta a történet! Tanácsokat szeretnék, hogy mit tehetnénk! Már fogy az erőm ettől az állandó veszekedéstől! Köszönöm Nektek!



#szerelem #szülői tiltás
2017. nov. 4. 21:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
4%
Jobban jársz ha hagyod. Nem akarlak megbántnai, de egy 24 évesnek nem sokat tudsz nyújtani. Tényleg csak az életed rovására menne.
2017. nov. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Nemtudom 1-essel nem értek egyet. Szerintem ha szeretitek egymást, akkor a szüleiddel ne foglalkozz, valahogy tartsatok ki 1 évig, még. Ameddig 18 éves leszel. Egyébként nem sok hozzád. Gondolom szeretitek egymást. A szüleidről, "anyukám már elküldött itthonról, hogy költözzek el a g***be!" Én nem mondanám őket szülőnek se. Hogy a saját lányukat elküldik, mert nem tetszik nekik, hogy kivel vagy együtt. 16/F Ha kell tanács, írj privátot.
2017. nov. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, eddig elvoltunk. Jól érezzük magunkat. Nincs ezzel semmi gond hogy 24, de azért köszönöm a válaszod! :)
2017. nov. 4. 21:22
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha az édesanyád nem ad konkrét magyarázatot arra, hogy miért nem kedveli a barátodat, akkor milyen jogon várja el tőled azt, hogy szakíts vele? Az lenne a legjobb, ha leülnétek higgadtan egy asztalhoz, és megkérnéd tőle, hogy mondja el őszintén, mi a baja vele. Itt a kommunikációval van a gond... Ha nem beszéltek nyíltan, normális emberek módjára a problémáról, akkor soha nem is fog megoldódni. Attól még nem lesz valaki rossz ember, hogy Erdélyből származik, szerintem inkább a korkülönbség zavarja, de találgatással nem megyünk semmire. Illetve, még lenne egy kérdésem... Volt már barátod, vagy ő az első? Hogyha igen, akkor az is lehet, hogy nem akar elveszíteni téged. Ez esetben próbáld megértetni vele, hogy egy barát még nem azt jelenti, hogy vele kevesebbet fogsz foglalkozni, csupán te is felnősz egyszer. Ezt el kell fogadnia.
2017. nov. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
2-es, nem veszekedésből, de a kérdező, hol utalt szexuális tevékenységre?
2017. nov. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2%
3-as az igen, 16 vagy és tanácsokat akarsz osztogatni. Jézusom. Én 22/f vagyok, de szexen kívül másra nem kellene egy 17 éves mert nincs közös része az életünknek. Ő még jvában iskolába jár, én meg már egyetemet végeztem, melózok. Semmi közös nem lenne bennünk. Ne beszélj butaságokat és ne akarj olyan dolgokról tanácsokat osztani, amiről ötleted sincs. 16 évesen még azt se tudod mi az az igazi kapcsolat.
2017. nov. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Kedves utolsó, tőlem nyugodtan leszólhatsz nem érdekel más véleménye! És nem tanácsot osztogatok, vagyis de, hanem segítek másoknak!, Te meg csak fizikailag érintkezni akarsz, nem érdekel, ha ki akarsz oktatni lásd, nem fog menni :). Ennyi, konkrétan nem veszekedni jöttem ide. A magadfajta... Mindegy. :)
2017. nov. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
11%
Jaj, kisfiam, de gyerek vagy még. Egy 20-on X évesnek mire kéne másra egy 17 éves? Miről tudtok beszélgetni? Arról, hogy jövő héten tz lesz a suliban? Egy felnőttnek már a munkájával kell foglalkozni és már van élettapasztalata. Érted már? Nincs közös pont az életetekben. Egy 17 éves a szexen kívül semmit nem tud nyújtani egy 24 évesnek.
2017. nov. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%
Le a kalappal, te aztán milyen jól ismersz engem. Tudod, a kor nem számít. Mindegy, többet nem írok, nem veszekedek. :) Te akarsz veszekedni, de nem fogsz, mert nem írok.
2017. nov. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7%
Ja a kor nem számít. Biztos van 16 évesen annyi munkatapasztalatod, hogy tanácsot tudsz adni egy 24 évesnek. Hagyjuk már ezt. Én pedig nem veszekszek, de utálom, ha valaki butaságokat irogat és 16 évesen azt hiszi, hogy bármit is tud az életről és tudja azt, hogy egy 24 évesnek miből áll az élete. Majd ha felnőtt férfi leszel rájössz, hogy nincsi gazad. Most meg gyerek vagy, így nem érted.
2017. nov. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!