Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, lányok! Az lenne a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Az lenne a kérdés, hogy a mai fiatalok hogy kezdeményeznek?

Figyelt kérdés
Szóval, azért még én se vagyok "öreg" de pár év alatt eléggé megváltozott ez a dolog, ha jól veszem észre. Tényleg gyakori lett hogy a lányok kezdeményeznek? (Ez szerintem nem feltétlenül baj) A kezdeményezős típusú fiúkat zavarja, ha esetleg egy lány kezdeményez? Vagy beelőzik őket?😂 Ezen gondolkodom már napok óta, szóval várom a válaszokat 😁

#kezdeményezés #Ki kezdeményez(zen)?
2021. márc. 18. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Személyiség függő,annyira nem jellemző hogy lányok kezdeményeznek,de ha egy népszerű fiúról van szó, vagy kiemelkedő külsővel rendelkezőről akadhat bőven kezdeményező lány irányába.
2021. márc. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%

Röviden:

Srác: Kurrantunk?

Csaj: Oké


Én se vagyok öreg a 27 évemmel, de azért mi még normálisabb módon közelítettünk egy lány felé.

2021. márc. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Jaaa a 2-es is adom,barátság extrával a dolog modern neve
2021. márc. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a flört szokott lenni a kezdeményezés (főleg élőben), de valakinek már az is kezdeményezés, hogy próbál veled szemezni.
2021. márc. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1, igen igazából erre is gondoltam, de persze ez fordítva is így van, csak ugye az a megszokottabb


2, kész vége 😂 hát igen, azért gondolom (remélem😅) el lett túlozva, ennél azért csak normalisabbak most is


4, hát igen, az úgy oké, de esetleg elmondhatnád a neved-korod csak kíváncsiságból tényleg😁

2021. márc. 18. 18:32
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom egyszerűen csak odajött beszélgetni hozzám, egy társaságba voltunk, úgyhogy minimálisan ismertük egymást. Egyik fiúnak bejön,ha a lány kezdeményez, másiknak nem. Egyszer kezdeményeztem egy srácnál, jól elvoltunk de végül nem akart tőlem semmit. Ugye nálunk a párom kezdeményezett, elmeséltem neki a korábbi sráccal az esetet, és azt mondta hogy neki nem tetszett volna, ha én kezdeményezek. Gondolom sértette volna az egóját :D
2021. márc. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én barátnőmnél úgy kezdeményeztem, hogy sokat láttam az iskola folyosóján, láttam, hogy sokszor néz engem, megtetszett és mivel tudtam, hogy iskola után a buszmegállóban szokott állni egy ideig, odamentem hozzá és megmondtam neki őszintén, hogy sokszor láttam az iskolában, szerintem cuki és szívesen megismerném. Ezután megkérdeztem, hogy lenne-e kedve bent maradni velem valamelyik nap a városban és onnantól ment magától. (Különben kiderült, hogy ő már azelőtt egy évvel is engem figyelt és ő is gondolkozott rajta, hogy kezdeményez, csak nem mert, szóval könnyű dolgom volt)
2021. márc. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!