Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem,de ő már rég elfelejt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem,de ő már rég elfelejtett. El tudja egy fiú teljesen felejteni az első szerelmét olyan szinten ,hogy lazán levegőnek nézze?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 19 éves lány vagyok.

Több,mint négy évvel ezelőtt volt egy fiú az életemben,aki udvarolt nekem és egyértelmű volt,hogy nagyon tetszem neki. Viszont én ki nem állhattam őt...

Több mint két évvel ezelőtt én is beleszerettem viszont ő akkor már elkezdett kiszeretni belőlem (hiszen két éven át az összes próbálkozása kudarcot vallott.)

Mára teljesen elidegenedtünk egymástól.(másfél éve nem beszéltünk rendesen,max tőmondatokban) Nagyon sokat látom( ugyan oda járunk edzésre-most covid ellenére is, csökkentett létszámmal) és napról napra úgy érzem egyre jobban szeretem. Csak őt tudom elképzelni magam mellé... KÉT ÉVE.

Ő viszont teljesen közömbös felém... Nem nyit,nem szól hozzám,csak ha muszáj:(

Próbáltam felé barátilag nyitni és kicsit félretenni az érzéseimet viszont semmire se mentem vele.

Nem tudom mit kéne csinálnom... De lehet, hogy semmit sem tudok már:(

Szerintetek egy fiú aki 2 éven át szerelmes volt belém és küzdött, képes most ennyire közönyös lenni felém olyan szinten, hogy SEMMIRE se legyen kíváncsi ami velem kapcsolatos?



2021. márc. 28. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

A srácnak az agyába volt egy "kattanás" akkor végképp beszoptad, de meg is érdemelted.

De lehet hogy nem, lehet nyit még feléd.

2021. márc. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

Amúgy ez érdekes amikor mindent megtett érted nem kellett most hogy levegőnek nézz szerelmes vagy...

Nevetséges hogy ez a játszmázás kell sok lánynak

2021. márc. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Hát az a hajó már elment!


Biztos nagyon rossz volt neki akkor, hogy nem érdekelt téged, lekoptattad. Velem is volt már ilyen, nagyon hasonló. A poklot jártam meg érzelmileg, sokáig magam alatt voltam. Most már azt a lányt én is levegőnek nézném, ha összefutnánk valahol és próbálna újra jópofizni.


Dettó ugyan ez, anno fülig szerelmes voltam belé, most meg a legutolsó ember, akivel szóba állnék!

2021. márc. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Második válaszolónak


Ez kicsit azért összetettebb dolog. Nem azért szerettem bele,mert már nem kellettem neki. Egyszerűen a sok év alatt megismertem és megkedveltem. Aztán meg bumm. Meg nem vagyok ez a típusú lány,akinek a jatszmázás kell. Meg két éve szeretem. Szerintem ez közel sem arról szól,hogy jujj de élvezem. Ha ki tudnék szeretni belőle, már rég megtettem volna...

2021. márc. 28. 22:42
 5/11 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak.


Hát igen... Tudom ,hogy megérdemeltem. Nagyon bunkó voltam vele,de ezt még anno 2 éve megbeszéltük/letiztáztuk. Azóta sima edző társi szinten sem kíváncsi rám... Holott még 1 éve egy buliban az egyik barátnőmnek arról mesélt,hogy mennyire nem tud elfelejteni engem... Tényleg nem értem ezt a fiút 😅

2021. márc. 28. 22:54
 6/11 anonim ***** válasza:

Mit nem értesz édesem? 1 éve volt

Velem is volt ilyen azért írtam hogy lehet van még esélyed, de lehet már hányingere van tőled.

2021. márc. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szerintem még lehet esélyed, tarts ki. Egy próbát megér, próbálj közeledni felé, hogy megtudd, most hogyan tekint rád
2021. márc. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%

Még te nem érted? Pedig te is tudod rá a választ, még le is írtad. 2 évig le se sz@rtad, mot meg te vagy kiakadva, hogy nem foglalkozik veled?


Pff... lányok......

2021. márc. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
teljesen egyet értek a #3al. Velem is detto ugyan ez.
2021. ápr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Na, figyelj kérdező!

Én jártam 1 éven keresztül szakításokkal egy fiúval. Ő szeretett belém először, nem fordítva. Egy ideig jól éreztem magam mellette, de aztán őszintén szólva meguntam. :( Ezután újra beleszerettem, és megkérdeztem tőle, hogy járunk-e újra. Ő (mivel még mindig szeretett, ezért igent mondott. A tavalyi karantén ellenére is sűrűn találkoztunk. Ezután újra meguntam, meg már csak barátságot éreztem iránta. Ezért megkértem, hogy legyünk csak barátok. Ezután annyira megbántottam, hogy mindent, amit valaha írt nekem kitörölt. Nem is beszéltünk egy ideig.

Aztán mikor elkezdődött a suli szeptemberben, észrevettem, hogy beleszeretett egy kicsit az egyik osztálytársamba. Féltékeny lettem.

Bizonyos okokból el kellett mennem vele kirándulni (egyikőnknek sem fűllött már hozzá a foga). Ott megint beleszerettem, és látszólag ő is belém.

Ezután 11 nappal megkérdeztem tőle, hogy újra járunk-e. A válasz megint igen volt.

De azzal az osztálytársammal még mindig sokat foglalkozott. Féltékeny voltam miatta. Féltékenységből ezért beleszerettem egy másik fiúba. Beszéltem sokat vele, és majdnem össze is jött. De a fiú, akivel jártam ezt megtudta, és rosszul esett neki. Egy ideig tűrte a helyzetet, aztán rám fogta, hogy nekem egy másik fiú is tetszik, amiért dühös lettem. Nem sokára össze is vesztünk, és szakított velem.

Azóta nem szólt hozzám szinte. (Jó, egyszer beszéltem vele, de akkor egy másik osztálytársam is ott volt).

Ami azt illeti nem volt lovagias egyáltalán. Nem védett meg, nem segített nagyon.


Szóval kérdező, ha egyáltalán ezt végig tudtad olvasni, akkor azt tanácsolom, hogy ne ess ebbe a hibába, amelybe én zuhantam. Ne keresd szerintem újra fel, ha elsőre nem sikerült, és valószínűleg megbántódott!

2021. ápr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!