Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A baràtom programot szervezett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baràtom programot szervezett egy baràtjàval az 1,5 éves fordulónkra és a névnapomra( egy napra esik) Elvileg elfelejtette hogy aznap lesz ( februàr 5.)de amióta tudja, azóta se mondta le a programot a baràtjàval. Ezen jogosan borultam ki?

Figyelt kérdés

Hozzà kell tenni hogy se a felévesen se az évfordulonkon nem találkoztunk( épp Rodoszra utazott a csalàdjàval) én meg annyira vàrtam hogy végre együtt legyünk. A férfiaknak ennyire nem szàmít egy féléves forduló, vagy csak őt hagyja hidegen?

Nagyon megbàntott



2021. jan. 30. 11:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem 1 év után elég màr az évfordulókról megemlékezni.

Ettől eltekintve, ha neked rosszul esik akkor nyílván baj, így ,hogy le se akarja mondani én biztos elbeszélgetnék vele, mert ez elég nagy bunkóság. Ha meg ennyire nem érdekled ellehet gondolkodni azon,hogy tényleg szeret e...

2021. jan. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Mondtam neki hogy ez rosszul esik és csak annyit mondott hogy sajnàlja és majd meglàtjuk mi lesz..

Igen elgondolkodtam rajta..azt mondogatja hogy mennyire szeret de akkor nem így viselkedne

2021. jan. 30. 12:03
 3/16 anonim ***** válasza:
60%

Legközelebb majd az 1,75 vagy 2,18 éves fordulótoknál is megsértődsz?


:)))

2021. jan. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szerintem azért fél évente meg lehet ünnepelni egy kapcsolatot.Ebbe semmi abszurd nincs. Nem azt mondtam hogy havonta szeretném.
2021. jan. 30. 12:08
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, ráadásul olyan akinek fontosak az ilyen különleges alkalmak. De ez az 1,5 évforduló szerintem is baromság. A házassági más lenne, de ha "csak" jártok akkor minek? Nem is feltétlenül van ilyen konkrét nap ahonnan számolható, mert fokozatosan ismeritek meg egymást, kerültök egyre közelebb egymáshoz szóval nem értem

A névnap más,azon azért illene kicsit felköszöntenie, de amiatt se úgy hogy semmi programja ne lehessen

2021. jan. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Lehetne aznap programja,de ő több napra szeretne elutazni (vidékre a baràtjàhoz) úgy hogy bele esik az ötödike is. Nekünk példàul fixen köthető dàtumhoz, és egy éve a féléveset is megünnepeltük. Szerintem ez minden kapcsolatban màshogy van( nem egy kapcsolatról tudok ahol félévente ünneplik)
2021. jan. 30. 12:28
 7/16 A kérdező kommentje:
Arra meg nincs lehetőség hogy én menjek le hozzà, mert délelőtt online óràim vannak, és mire leutaznék és vissza elmenne az egész nap
2021. jan. 30. 12:31
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknek a távkapcsolatoknak nem látom sok értelmét. A "majd meglátjuk, hogy mi lesz" pedig erősen elgondolkodtató.
2021. jan. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi vàlaszokat!!:)
2021. jan. 30. 12:43
 10/16 anonim ***** válasza:
74%

Mi évfordulókat szoktunk tartani. De volt olyan barátnőm, aki a párjával hónap fordulókat tartottak. Kinek hogy jó.

Ha neked ez rosszul esik, akkor mond el neki.


Egyébként ahogy látom a félévesen kiakadtok, hogy mekkora baromság, akkor amit fent említettem hónaposokról mi lenne a véleményetek?

2021. jan. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!