Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van nála esélyem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van nála esélyem vagy egyáltalán ez az egész mit jelent?

Figyelt kérdés
Szoval van egy fiu, aki eggyel alattam jár és eléggé bejön nekem.... tudni kell hogy én elég félénk vagyok... de januárba valahogy megtudta de akkor Ő másba volt szerelmes (egyik oszt.tarsamba) ott egy idore ''elfelejtettem'' mert nem is birt engem meg semmi akkor volt egy masik fiu akit csak kedveltem de vele se volt semmi komoly csak beszélgettunk de ugye most marc 5.en lezartak a sulikat igy onlineba vagyunk és Ő rámírt és tök jót beszégettünk utana egy kis idő múlva én irtam rá és akkor is jót beszégettünk és én megint elkezdtem iranta erezni valamit... és egyik beszelgetesunk soran kerdezte hogy megyek e majd a hetvegen abba a varosba ahol o lakik meg a suli is van mert ugye szoktam menni de vegul nem mentem, majd mondta hogy szoljak neki ha megyek es vegul ezelott heten csutortokon mentem es szoltam neki is de vegul egyik baratnom miatt nem mentem akkor se de mire szoltam Ő már kint volt a megbeszélt helyen de én meg már jottem haza így Ő végül hazament és még aznap nem kértem bocsánatot így tegnap ráirtam hogy bocsi meg minden és mondta hogy úgy hallotta hogy megint bejon nekem es mondtam neki hogy ez bonyolult de kedves volt meg minden de lezartuk a temat es azota nem beszeltunk es nem tudom hogy most mivan koztunk ha egyaltalan van valami mert elvileg mostanaban is az egyik lany osztalytarsam tetszik neki csak mar egy masik és én ezt már nem értem, a helyesirasi hibakert bocsii....

2021. márc. 29. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért mondtad neki, hogy ez bonyolult? Miért nem kérdezted meg inkább tőle, hogy neki te szimpatikus vagy? Illetve, hogy miről szeretett volna személyesen beszélgetni, hívjon fel, mesélje el, beszélgessetek... de az is érdekes, hogy irogattok, találkozni akar, aztán kiderül, hogy azért más (is) tetszik neki. Nagy nőcsábász a kissrác. Első körben kérdezz rá, miért akart találkozni, beszéljetek telefonon, messengeren, kamerán esetleg, aztán, ha azt látod csak húzza az agyad, mert tudja, hogy bejön, akkor engedd el, mert neked fog csak fájni.
2021. márc. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90% hogy tetszel neki, szerintem inkább te vagy egy kicsit bonyolult. Ha ilyet mondana nekem egy lány miután 2 szer "lerázott" (persze tudom hogy nem direkt csináltad) akkor azt venném le belőle, hogy finoman fogalmazta meg, hogy nem tetszek neki. Cselekedj mielőtt túl késő lenne.
2021. márc. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!