Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bejelölt egy fiú snapen akit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejelölt egy fiú snapen akit csak látásból ismerek, de csak képeket küld, minden este bulizik nappal pedig általában nem is küld semmit. Nem is ír rám csak képeket küld!?Én eddig azt hittem hogy tetszem neki, de kezdem elengedni ezt a dolgot.

Figyelt kérdés
Szerintetek azért nem ír mert nem szeretne tőlem semmit? Miért küldözget képeket?

2021. ápr. 5. 21:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Random streak-el veled, ettől függetlenül nincs kizárva, hogy tetszel neki.
2021. ápr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

Hat sokan vannak akik csak streakelesbol addolnak be egy rakas embert, lehet csak te is egy vagy a sok kozul (en ezt nem szeretem meg szerintem ez tok ertelmetlen)

Viszont termeszetesen az is lehet hogy igazabol erdekled, es ezert akar veled streakelni meg hogy varja hogy te is kuldj. Mondanam hogy az mar jo pont lenne a reagalnatok egymas snapjeire, de ha csak a bulikrol kuld anyagot annak sok ertelme nincs

Lehet jelent valamit, lehet nem. Elobb utobb kiderul, mert ha nem fog irni az eleg egyertelmu lesz, ha pedig fog, az is. Remeljuk az utobbi;)

2021. ápr. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
Ne legyél naiv valszeg nem jossz be neki de ha akarod élhetsz alom világban
2021. ápr. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Streakol veled, hisz nagyrészt ez az értelme a snap-nek. Az információ kevés, emiatt nem tudok segíteni jobban a kérdésedben, hogy szeret-e, mint aki szerelmes beléd.
2021. ápr. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem tetszel neki. Engem is szoktak bejelölni egy csomóan és streaket küldenek, ez még nem jelent semmit. Én is csak látásból ismerem őket. Az van hogy minél több ismerőst akarnak és random addolnak be embereket. Van ilyen.
2021. ápr. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is igazatok lehet és csak szimplán nekem is elküldi azt amit másoknak.. köszönöm a válaszokat🙂
2021. ápr. 6. 21:27
 7/18 anonim ***** válasza:
58%

minden este bulizik nappal pedig általában nem is küld semmit"

Te kis naiv, nem bulizik csak egy kis drogos sutyerák !

2021. ápr. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Azóta màr rámírt pár szó erejéig beszélgettünk miután válaszolt az egyik képre amit küldtem neki. De nem hiszem hogy ebből akármi is lehetne.
2021. ápr. 7. 07:46
 9/18 anonim ***** válasza:

Minden este bulizik???

Mondj le róla, de gyorsan!

2021. ápr. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Azóta válaszolgatott a snapjeimre meg ha küldök neki képet 10 percen belül ő is küld. Többen is mondták hogy mindig engem néz stb de nem értem hogy akkor miért nem ír normálisan?!😂😂
2021. ápr. 9. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!