Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ezzel a fiúval? ké...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezzel a fiúval? kérlek kort és nemet írjatok válaszba.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom elég érdekes,hogy ismeretlenektől kérek segítséget ezzel kapcsolatban,de szeretném tudni a véleményeteket. Egy 17 éves fiút megismertem. Egyretöbbet beszéltünk,mindennap hajnali fel6-ig fent voltunk és beszélgettünk. 3 hónapot nagyon egymás mellett töltöttünk. Bevallottam neki nagyon nehezen hogy mit érzek iránta. Leírta hogy ő is így érez igazából. Mondtam neki hogy találkozzunk,erre kaptam egy “oké”-t. Majd rá egy nappal írta nekem hogy alakul neki valakivel, és engem ugyanúgy szeret meg minden. De ha nemjön össze a lánnyal bepróbálkozik nálam is. (kb. tartaléknak állított be) Na most ott tartunk hogy 1.5 hónapja nem beszéltünk. Velem teljesen elhitetett mindent tényleg És ezek után is szeretem. Mit tehetnék?🙁

Előre is nagyon hálás vagyok! Köszönöm



2021. ápr. 6. 00:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én úgy értettem a szöveged elején, hogy személyesen voltatok együtt, és személyesen beszéltetek hajnal fél 6-ig. De ha még te sem láttad, akkor egyáltalán nem biztos, hogy ha élőben is találkoznál vele, akkor is szimpatikus lenne, pláne, hogy szeretni is tudnád. Ez csak beképzelés. De nagy kár volt ennyire rászállni, ha kevesebbet adsz magadból, jobban érdekelted volna. Felejtsd el, és legközelebb legyél mértéktartóbb, a fiú mondja először, hogy látni akar, de ha te állandóan elérhető vagy, akkor nem fogja mondani.
2021. ápr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

#11

Előbb írtam le ,hogy alapból úgy ismertem meg,hogy találkoztunk. Aztán telefonom beszéltünk addig🥰

2021. ápr. 7. 21:18
 13/13 anonim ***** válasza:
Bele szerettél egy ismeretlenbe akivel interneten beszélgetettek, tudod hogy ezek csak plátói érzések.. De legalább rá jöttél , hogy milyen is ez a fiú, Kihasználni akarja a nőket, jól megdugni párszor és megy a következőre, neki ez a hosszas beszélgetés a cserkésző stílusa, beeteti a nőkét és könnyebben kapja meg !
2021. ápr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!