Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi tortenik akkor, ha a...

Mi tortenik akkor, ha a suliban otthon felejtitek a tesicuccot vagy a tornacipot? Hanyadikban tortent ez? A nemeteket is irjatok meg a valaszban.

Figyelt kérdés
2020. aug. 16. 17:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk eldönthetted, hogy mínuszpontot kapsz (3 vagy 5 után órai munka egyes járt), vagy lenyomod utcai ruhában az órát.
2020. aug. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Vadiwudu válasza:
84%

Én kölcsön szoktam kérni polót, nadrágot, stb., elég nagy eséllyel tud valaki adni valamit. Persze ezt utána tisztán adom vissza neki.

Nálunk utcai ruhában nem lehet tesizni, így az illető kap 1 felszerelés hiányt(ha 4 összegyűlt, akkor egyes).

2020. aug. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kicsit gaz, hogy utana az osszeizzadt cuccban kell beulnotok a tobbi orara. Letisztitott talpu utcai cipoben beengednek a terembe, vagy zokniban, esetleg mezitlab kelk tesiznetek?
2020. aug. 16. 17:36
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Nyilván kellemetlen volt, de nem kötelező: dönthettél úgy, hogy a feketepontot (előbb- utóbb egyest) választod.

Értelemszerűen általában az 5. (vagy 3., már nem emlékszem), egyest jelentő feketepont esetében szokott előfordulni utcaiban történő tesizés, akkor sem a legintenzívebben... :)


Nyugodtan mehettél utcai cipőben, úgyis minden nap takarították a termet.

2020. aug. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk általában ha valakivel ritkán esett meg, akkor nem kapott semmit+tesiznie se kellett, azoknál, akik rendszert csináltak ebből, sűrűbben esett meg, hogy egyest kaptak érte.
2020. aug. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Vadiwudu válasza:
46%

Minket utcai cipőbe nem engednek be a terembe, mert úgyse hiszik el, hogy tiszta. Egyébként nálunk kötelező a papucs használata(ami egyébként jó dolog, mert szellőzik a lábunk), tehát elvileg a szekrényben a cipő helye a nap végéig.

Zokniban szokás, mezítláb elég higiéniátlan, nem nézik jó szemmel.

2020. aug. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%
Nálunk általánosban évente 3 (!!) alkalommal lehetett a szülővel igazolást íratni menstruációra hivatkozva (nyilván egy átlagos 11-14 éves lánynak 9 és fél hónap alatt több, mint 3-szor jön meg. Ezért amikor elfogyott a 3 igazolás, onnantól simán csak nem vittem magammal cuccot, ha épp megvolt. A mi tanáruk ilyenkor mínuszt írt be, 3 után járt egy 1-es. Volt két olyan szemétláda helyettesítő tanár is, aki viszont "bosszúból" kiteríttetett egy tornaszőnyeget a tesiterem folyosójára és azon kellett 45 percen keresztül utcai ruhában non stop felüléseket vagy guggolásokat csinálnom.
2020. aug. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Semmi nem történt. Mivel én gyógytesis voltam középiskolában, ha szóltunk a tanárnak nem csinált belőle bajt. Le kellett csak a kinti cipőt venni és dolgozhattunk saját tempóban akár farmerban is. Menstruáció esetén pedig szóltunk és kész. 70+ férfi tanár tartotta aki kb 50 éve volt már akkor pályán, így ő ilyenekből aoha nem csinált gondot, mint az átlagos fiatalabb tesi tanárok.
2020. aug. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
mi köze a tornacsukámnak a nememhez?
2020. aug. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg mikor es hol. Altalanosban eszembe nem jutott otthon hagyni, mert kemenyen buntettek. Meg szekrenyem volt a suliban, abban volt kb 1 honapig aztan mosas es vissza. Nem higienikus, de hat nem is izzadtunk meg tesin. Amugy ott beirast vagy orai munka 1es jart erte. Aztan kozepiskolaban 0.ban szinten nem mertem otthon hagyni, de amugy csak - jart erte, es x db utan 1es... szoval talan 2x ha otthon felejtettem, de ezzel sokat is modntam. Majd valtottam sulit, uj volt a tanarno is a suliban. Nala 3 hiany utan 1es lett volna, de volt mindig sok cipo nadrag polo nala a tanariban es adott kolcson ha kertuk vagy a tobbi lany. Vagy pedig behuzat a hianyt, de volt olyan ev amikor 5-6 alkalommal maradt ottthon, termeszetesn nem egymas utan... es nem kaptam 1est. A mostani tanarom is no, o nem csinal ilyen rendszert, nem is volt rola szo, hogy mi a bunttes erte, a naploban nem lattam erre semmi jelzest, maganal lehet jelezte... lany vagyok es utoslo 2 noi tanar, az elso ferfi volt
2020. nov. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!