Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van következménye a gyerekszer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van következménye a gyerekszerelemnek?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék mert a fiam 10 éves és szerelmes nagyon egy lányba és hogy meg lehet e tudni hogy lesz e következménye?

2021. ápr. 6. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Egy felnőtt ember nem kérdez ilyet, hogy lesz-e következménye (minek?).

Semmi nem lesz, majd kinövöd. Egy 10 éves gyereknek nem lesz párkapcsolata, legfeljebb csak másokat utánoznak. Egy 10 éves körüli fiú és lány nincs is azonos értelmi szinten, sem fejlődési ütemben.

2021. ápr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem lesz következménye. Ez még nem igazi szerelem, csak ők hiszik azt. Hagyd őket, hogy együtt legyenek, később majd csökken a vonzódás.
2021. ápr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdezö arra kiváncsi, hogy elöfordulhat-e szex a gyerekek között, és adott esetben lehet-e belöle terhesség.

(Ez már a sokadik ilyen beteges kérdése!)

2021. ápr. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
18 éves vagyok.Nem tudom ki hogy van vele, de nekem nem igazán van, max pár kellemetlen emlék, amire vissza tudok emlékezni. Amúgy 12-13 évesen én is szerelmes voltam, de úgy igazán nem fájt, hogy nem lehet az enyém, szimplán jól esett ha láthattam, közelében lehetettem, meg persze kellemetlenül is éreztem magamat. DE amúgy szokásomhoz híven inkább csak ábrándozgattam erről-arról, bár az ábrándozásról mai napig nem szoktam le. De visszatérve, szimplán fellángolás volt az egész, amit ha nem engedek, hogy kiszedjenek belőlem, jó pár kellemetlen élménnyel lennék szegényebb.
2021. ápr. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok év múlva kellemes emlék lesz nekik.
2021. ápr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindennek van következménye. Minden cselekedetnek, történésnek, létezésnek. Ez is meghatározza őt, mint minden más körülötte.
2021. ápr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam szerelmes 10 évesen. Annyi volt a nagy kapcsolat hogy kézen fogva sétáltunk, meg együtt írtuk a házit a napköziben. Nem hiszem hogy lesz komoly következménye, nekem is csak egy aranyos emlék.
2021. ápr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!